HEINEKEN ONTVING DE NEDERLANDSE TOPSCHAATSERS Amsterdam, 10 april 1965. Evenals vorig jaar ontving Heineken dit maal in onze hoofdstedelijke brouwe rij vrijwel alle Nederlandse top- schaatsers, dames zowel als heren, voor een reünie in een van onze ont vangstzalen. Een bijzonder attractief onderdeel van deze bijeenkomst was de vertoning van enkele films met fragmenten van de onlangs gehouden Europese en wereldkampioenschappen hardrijden op de schaats. Voor velen van de aanwezige schaatsers was het de eerste maal, dat zij zichzelf op het doek over de baan zagen gaan. Deze verrassing was mogelijk ge maakt door de bekende sportjourna list en televisiecommentator Bob Spaak die samen met zijn collega Jan Leyendekker deze reünie even eens bijwoonde. Aan het einde van d,e_ middag werd in de kantine een warme maaltijd gebruikt. Daarna be gaf het gezelschap zich weer naar 't Koelschip, waar men nog geruime tijd in zeer geanimeerde stemming bijeenbleef. Overzicht tijdens de maaltijd in de kantine. In de bottelarij. De heer Siemens (geheel links) geeft uitleg. Ook Cees Verkerk was weer van de partij. U ziet hem hier met geheel rechts de heer Jac. de Koning, T.C.-lid Noord-Holland en Utrecht; links van hem Piet Modder en Wim van Heyst. De gasten op de binnenplaats van de Amsterdamse brouwerij. Geheel rechts de heer Rinkel met naast hem de heer Mac Millan, de leider van de bezoekende groep. Een groep leden van de Management Research Groups, een sinds 1926 be staande Britse organisatie van direc teuren van bedrijven, hield haar drie jaarlijkse conferentie in Nederland. Onderdeel van het programma was een bezoek van kleine groepen van de leden aan verschillende Amsterdamse bedrijven om zich op de hoogte te stellen van overeenkomsten en ver schillen in de bedrijfsvoering in Ne derland. Een van deze groepen be zocht op 10 mei jl. ook Heineken Amsterdam, waar ze door de heren Rinkel, Stap, Siemens en d'Artillac Brill werden ontvangen en voorge licht. De gasten toonden een bijzon der grote belangstelling voor alles wat ze zagen en hoorden. V.l.n.r. de heren Stap, Brill, Weston Howard, president van de Managements Research Groups, en Snowdon. BRITSE BELANGSTELLING VOOR HEINEKEN

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 27