OOK BOSSCHE BILJARTCLUB HEEFT NU TWEE SPEELTAFELS Kp. Een piqué-stoot van Wijnen. Met een wedstrijd tegen Remington Rand uit Den Bosch hebben wij za terdag 10 april jl. de twee nieuwe bil jarts, die in de kantine van de brouwerij staan opgesteld, officieel ingewijd. Over het peil van de wedstrijden mogen we niet klagen, aangezien er enkele bijzonder goede en spannen de partijen te zien waren. Zo keek bijvoorbeeld Van Riel op een gege ven ogenblik tegen een achterstand van 36 punten aan. Hij liep deze langzaam in om plotseling een serie te maken van maar liefst 31 caram boles. Op dat moment scheidde slechts één carambole hem van de overwin ning; zijn tegenstander moest nog slechts vier caramboles maken. Bei de spelers presteerden het om eerst nog twee poedels op tafel te leggen, alvorens Van Riel de verlossende carambole maakte. Zijn tegenstander kwam er twee te kort. Ook Van Gog wist, eveneens met een krappe zege, een winstpunt voor Heineken te scoren. Van onze tien spelers boekten verder Hoogstraten, Verhoeven en Kop nog een overwin ning, zodat de wedstrijd in een ge lijk spel (55) eindigde. Kapteijns, Heller, Van de Akker, Van Berge en Boeren moesten de eer aan hun tegenstanders laten. Na afloop van de wedstrijd volgde nog een bijzonder biljartevenement, namelijk een demonstratie 38/2 door twee van onze Nederlandse topspe- lers, Wijnen en Van Leur. De partij eindigde in een onbedreigde overwin ning voor Wijnen. Deze gaf daarna nog een demonstratie in kunststoten, wat door alle aanwezigen buitenge woon werd gewaardeerd. Al met al was de ingebruikstelling van onze nieuwe biljarts een groot succes. Onze speler Van Riel, bezig met zijn serie van 31 caramboles. Namens de biljartclub Heineken Den Bosch bood bestuurslid Kop de heren Wijnen en Van Leur een Delftsblauwe pul aan. Een kunststoot van Wijnen. De ene witte bal zal via de andere witte bal de rode, die op de fles ligt, er af stoten. 21

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 23