DERDE, GESLAAGDE VOORJAARSTOGHT VAN DE BOSSCHE WANDELCLUB N Het was een vrolijk gezicht al die wandelaars, hier kort vóór de start, op het terrein van de brouwerij. Rechts op de voorgrond de Rotterdamse groep. Bijna 1400 wandelaars hebben zaterdag 24 april jl. ge noten van de voorjaarstocht, die de wandelsportver eniging Heineken 's Hertogenbosch op vier afstanden en over verschillende mooie parcoursen had georgani seerd. Het was de derde maal dat onze Bossche wandelclub een dergelijk massaal evenement op touw had gezet en hoewel de weergoden zich deze keer niet van hun zonnigste zijde lieten zien, verliep alles tot tevreden heid van iedereen. Voor een belangrijk deel was dit te danken aan de gedegen voorbereiding en, op de dag zelf, aan de hulp van de meer dan vijftig Heineken Ook deze keer weer deed ons Bossche tamboerkorps de wandelaars Bij de startbureaus in het ontvangstgebouw kwamen op het laatste uitgeleide. ogenblik nog tientallen deelnemers zich aanmelden. medewerkers en medewerksters, die, verspreid over de kantine, de startbureaus en de controleposten onder weg, hun steentje aan het welslagen van dit wandel evenement hebben bijgedragen. In dit aantal was ook begrepen de Vrumona-ploeg, die ook nu weer op de rustplaats aan alle deelnemers een gratis flesje Si-Si uitreikte. Prettig voor de organisatoren was de belangstelling die van verschillende kanten voor deze „ééndaagse" werd getoond. Zo zagen wij in de drukte rond de startbu reaus de garnizoenscommandant van Den Bosch, luite nant-kolonel J. H. M. Chappin die, vergezeld van de commissaris van politie, de heer L. A. Brouwers, een kijkje kwam nemen. Namens de wandelkring Noord- 18

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 20