VAN ONZE VERENIGINGEN JAARFEEST H.P.Ü. In groten getale waren de Amsterdammers opgekomen voor het jaarfeest van de H.P U. Een van de twee dansvloeren met het Lugano kwartetdat natuurlijk ook de Letkiss speelde. Wim Sonneveld en Marijke Merckens in „Flink zijn" Ongeveer duizend personeelsleden van onze Amsterdamse vestiging vul den vrijdagavond 23 april jl. de nieuwe congreszaal van het R.A.I.- gebouw voor de viering van het tweejaarlijkse feest. Zoals de heer Stap in zijn openings- Het was voor de derde maal in het bestaan van de H.P.U. Wim Sonneveld, die met zijn gezelschap het programma verzorgde. Goede wijn behoeft geen krans en, vooropstellen de dat het gebodene alle waardering verdiende, moesten we toch vaststel len, dat het contact tussen de „zingende frater" en de zaal niet geheel tot zijn recht kwam. Misschien kwam dit door het „onwennige" van de voor de meesten der aanwez'gen nieuwe, immens grote zaal met zijn geweldige podium of was het de in vloed van de televisie, die door de vele close-ups van dergelijke artiesten deze „life" voorstelling enigszins te leur deed stellen? We weten het niet. In ieder geval, er is veel en hartelijk gelachen en voor de ware genieter van de kleinkunst waren er verschil lende hoogtepunten. Na afloop van de voorstelling ver spreidden de aanwezigen zich over de belendende zalen, waar het feest, onder de tonen van twee orkesten en bij een koele dronk en een hartig hapje tot diep in de nacht werd voortgezet. Frater Venantius, een van de hoogtepunten van het programma. 16

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 18