J. G. A. KEIZER H. BEEN toewijding waarmee de jubilaris de belangen van het bedrijf heeft gediend en nog dient. Met het opspelden van het embleem voor veertig jaar dienst en het over handigen van een geschenk onder couvert werden deze woorden nog eens extra onderstreept. De heer Bol vervolgens sprak er zijn vreugde over uit, dat de jubilaris na een periode van ziekte gelukkig in gezondheid op zijn eigen feest aanwezig kon zijn. De heer Bol beschreef in enkele woorden de huidige werkzaamheden van de heer Van Hoffen, het voeren van de administratie van het exportfustenpark. Een zeer belangrijke administratie, gezien ook de zeer grote bedragen, die in dit fustenpark geïnvesteerd zijn. Met het uitspreken van de beste wensen voor de reste rende jaren en het overhandigen van een envelop met inhoud namens allen, die daaraan hadden bijgedragen, besloot de heer Bol zijn toespraak. In zijn antwoord dankte de jubilaris voor de lof en waardering die in de toespraken van de heer Vester- gaard en de heer Bol tot uitdrukking waren gekomen. „Verder gaat mijn dank", aldus de heer Van Hoffen, „in het bijzonder uit naar de collega's van de mecha nische afdeling voor de mij bewezen attenties". Na de officiële huldiging werd de viering van het jubileum nog geruime tijd in zeer geanimeerde stem ming voortgezet. 40-jarig jubileum Met het feestgedruis van Koninginnedag nog in de oren en nog maar nauwelijks bekomen van het vie ren van mijn verjaardag, zijn wij op 3 mei 1965 weet met velen bijeen geweest om luister bij te zetten aan de herdenking van het feit dat de heer Keizer, toen bijna 22 jaar oud, 40 jaar geleden, op 1 mei 1925, de Heineken gelederen in Amsterdam kwam ver sterken. Van zijn 40 dienstjaren is de jubilaris er 37 werkzaam geweest op de expeditie. De heer Spoorenberg kon daar niet over praten, wèl over de drie administratie jaren. Op- 59-jarige leeftijd namelijk werd de heer Keizer om organisatorische redenen overgeplaatst van de expeditie naar de boekhouding en de heer Spoorenberg noemde het een bijzonder grote verdienste van de jubilaris dat hij op die leeftijd deze overplaatsing zo goed had op gevangen. Voorts zei spreker de grootste waardering te hebben voor de manier waarop zijn medewerker was uitgegroeid tot de goede middengroep. De heer Spoorenberg wenste de jubilaris nog vele goe de jaren en overhandigde het personeelscadeau, de be kende enveloppe. De heer Lindeman zei met het grootste genoegen terug te denken aan de tijd dat hij de heer Keizer als mede werker op zijn afdeling, de expeditie, had meegemaakt. Hij dankte de jubilaris voor al hetgeen hij op de expeditie had gepresteerd en wenste hem het allerbeste voor de toekomst. Eveneens op 1 mei 1925 in dienst getreden, vierde de heer J. G. A. Keizer van de boekhouding te Amsterdam op 3 mei jl. zijn 40-jarig jubileum. Na het dankwoord van de heer Keizer werd er door ieder gebruik gemaakt van de gelegenheid om hem en zijn vrouw van harte geluk te wensen. Ook ik heb dat bijzonder graag gedaan. Helaas kon ik niet blijven maar ik neem zonder meer aan dat er op 'het welzijn van de familie Keizer nog menig glas is geledigd. Ware onder getekende er geweest dan zou dit zeker ook zijn gebeurd, en van ganser harte, door Oud Bruin 25-jarig jubileum Op 29 april herdacht de heer Been, sous-chef van de afdeling expeditie van onze brouwerij in Amsterdam, het feit dat hij 25 jaar geleden in Heineken dienst trad. De heer Been is het grootste gedeelte van deze 25 dienstjaren op de afdeling expeditie werkzaam geweest, waar hij in 1947 tot sous-chef benoemd werd. Om redenen van persoonlijke aard is het jubileum slechts in zeer beperkte kring herdacht. 15

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 17