K. K. VAN HOFFEN J.C. SMIT 40-jarig jubileum Vergezeld van zijn vrouw, dochter, zoon en schoon zoon betrad de heer K. K. van Hoffen maandag 3 mei jl. aan het einde van de middag de raadskelder te Rotterdam voor de viering van zijn 40-jarig jubi leum. Om te beginnen mocht de heer Van Hoffen vele gelukwensen in ontvangst nemen van vrienden, colle ga's en bekenden uit vrijwel alle geledingen van het bedrijf. Namens de directie sprak de heer Vestergaard daarna de jubilaris toe. De indruk van een in alle opzichten correct mens, die de heer Van Hoffen bij zijn indienst treding had gewekt, zo begon onze directeur, was in de afgelopen veertig jaar voortdurend bevestigd. Vervolgens belichtte de heer Vestergaard in het kort de eerste helft van deze diensttijd, waarin de heer Van Hoffen destijds onder leiding van de heer Huis man op de afdeling loonadministratie werkzaam is ge weest. De heer Vestergaard wijdde voorts veel aandacht aan de verdiensten van de jubilaris op het gebied van het verenigingsleven van de Rotterdamse brouwerij. Daar bij bleek dat de heer Van Hoffen destijds niet alleen zich actief over het voetbalveld bewoog maar ook bij zonder goed thuis was op de 64 velden van het Op 21 april 1965 hebben wij, zij het ietwat voorbarig, in Amsterdam, het feit herdacht dat de heer Smit op 24 april 1940 in onze dienst is getreden. De heer Goos heeft ons uit de doeken gedaan wat de heer Joop Smit in die 25 jaar alzo had gepresteerd, niet alleen voor de brouwerij, maar ook voor het per soneel van die brouwerij. Begonnen op de expeditie als bierschrijver, een functie die al lang niet meer be staat, is hij later terechtgekomen in de administratie van bottelarij en biermagazijn, terwijl hij thans werk zaam is op het bedrijfsbureau. schaakbord. „U mat zich toen al met de grootmeesters", aldus onze directeur, „en in Rotterdam had u eigen lijk slechts één werkelijke concurrent. Goede schakers zijn vaak ook goede bridgers en u komt de eer toe de bridge-avonden in het leven te hebben geroepen, waar bij u zich ontpopte als een prima organisator". Voor deze activiteiten verdiende de jubilaris alle lof. De heer Vestergaard besloot zijn toespraak met woor den van erkentelijkheid namens de directie voor de Op 1 mei 1965 trad de heer K. K. van Hoffen van de mechanische administratie te Rotterdam toe tot de rijen der „langverbanders". Onder grote belangstelling vierde hij op 3 mei jl. zijn 40-jarig jubileum. U ziet hem, links op de foto, samen met de heer Van der Burgh bezig met de administratie-ter-plaatse van het exportfustenpark. 25-jarig jubileum Als lid en bestuurslid van de H.B.B.A. heeft hij voor de sport en haar beoefenaren ook veel gedaan. Als bedrijfsleider heeft de heer Goos de jubilaris zijn dank betuigd voor het vele werk dat door hem in allerlei functies is verricht, de manier waarop en het plezier waarmee een en ander werd gedaan. De heer Seger, chef van het bedrijfsbureau, heeft zijn medewerker niet alleen gehuldigd, maar ons tevens ver teld wat onder huldigen wordt verstaan: eer aandoen, waarderen. Die eer heeft hij hem aangedaan door te zeggen dat er goede en (neen, niet slechte) heel goede werkers zijn bij Heineken en dat Smit tot de heel goede behoort. De heer Woudenberg kwam namens het bedrijfsbureau en de afdeling inkoop een cadeau overhandigen onder mededeling dat de heer Smit erg rechtvaardig en mens lievend is en met zijn helder inzicht altijd klaar staat om een ieder de weg te wijzen naar de oplossing van een probleem zonder daarbij ooit de ander te kwetsen. Nadat de heer Verver het personeelscadeau had over handigd is er nog de loftrompet gestoken door de he ren Stap, voorzitter van de H.P.U. en Hollander, voorzitter van de sportclub H.B.B.A. De heer Smit ten slotte dankte alle sprekers en gulle gevers voor hun hartelijke woorden en mooie cadeaus. Het bier heeft zich hierna best laten smaken en uit niets bleek dat de heer Smit ooit in een revue was op getreden als drankbestrijder, gelukkig, meent Oud Bruin. Ook Amsterdam had vorige maand zijn zilveren jubilarissen. U ziet hier de heer J. C. Smit van het bedrijfsbureau, die op 24 april jl. 25 jaar in onze dienst was.

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 16