E.H.B.O.-examen in Rotterdam PERSONALIA BUITENLAND Uit Lagos ontvingen wij het heuglijke bericht van de geboorte op 14 maart van Roeland Bert, zoon van de heer en mevrouw Meijers-van Oei. De heer G. J. L. Geerse ver trok op 10 april met zijn vrouw naar Lagos, waar hij de heer Bracke zal aflossen. Op 12 april vertrok de heer A. Verhoeven met zijn gezin uit Kumasi met Europees verlof. Drs. O. Kamerling reisde op 13 april naar Burgos (Spanje), waar hij zich zal bezighouden met de voorbereidingen van de vesti ging van een nieuwe brouwerij. De heer en mevrouw Hensel- Klein te Lagos werden op 15 april verblijd met de geboorte van een zoon. Op 21 april vertrok de heer T. J. Postma naar Aba, waar hij als machinist bij Nigerian Brewe ries Ltd. werd gedetacheerd. De heer A. J. Bracke reisde met zijn vrouw op 24 april van Lagos naar Nederland voor het door brengen van hun verlof. Uit Fort de France (Martini que) ontvingen wij bericht, dat de heer en mevrouw Schurink- Koopman op 25 april werden ver blijd met de geboorte van een dochter, Corinne Germaine. Op 26 april vertrok ir. B. A. Horstman met zijn gezin uit Ku masi met Europees verlof. De heer H. Vonk vertrok op 28 april met zijn gezin uit Boma, eveneens met Europees verlof. Op 3 mei vond in Sittard het huwelijk plaats tussen de heer Th. M. Zwart en mejuffrouw M. C. G. M. Wijnhoven. Het jonge echt paar vertrok op 9 mei naar Free town. Na herstel van zijn gezondheid reisde de heer P. J. A. Suykerbuyk op 8 mei naar Aba, waar hij de heer Van Elswijk als chef-machi nist zal vervangen. Mevr. De Langen legt mej. Kuiper een hoofdstelverband aan. Tot voor kort waren er onder de personeelsleden van onze Rotterdam se brouwerij ongeveer zeventig ge diplomeerde E.H.B.O.'ers. Na de cursus van de afgelopen winter en het examen op woensdag 29 april jongstleden werd genoemd aantal be langrijk uitgebreid, toen na afloop van het examen vijftien van de ze ventien kandidaten tot hun vreugde te horen kregen, dat zij geslaagd wa ren. Onze gelukwensen aan de dames L. E. Gort, K. Hill, Z. Kuiper, J. N. A. de Langen, J. G. Masse- link, C. A. Moeken, I. J. J. A. M. Pino en W. M. Starreveld en even eens aan de heren K. Th. W. M. Bakx, J. J. Fransen, W. M. M. Holt- hausen, C. P. Jansen, J. Mollenbrok, W. C. Vliegenthart en C. Vonk. Het theoretisch gedeelte van het examen werd afgenomen door dokter J. J. H. Borghouts, aan wie onze heer Van Puffelen was toegevoegd. Het praktisch gedeelte was in han den van dokter Ophof, onze bedrijfs- Het afdrukken van de halsslagader door de heer Vliegenthart; het „slachtoffer" is de heer Vonk. De heer Fransen verklaart wat de houding van een slachtoffer moet zijn bij mond-op-mond beademing. Rechts dokter Ophof, in het mid den broeder De Bruin. arts in Rotterdam, die werd bijge staan door de beide andere Heineken instructeurs, de heren Kievits en De Bruin. Op bijgaande foto's ziet u enkele kandidaten tijdens het praktisch ge deelte van het examen. Onder het toeziend oog van instructeur Kievits legt mej. Masselink een schildpadverband aan bij mej. Moeken.

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 11