Amsterdam en Rotterdam kozen nieuwe ondernemingsraad Het stembureau in Amsterdam met van rechts naar links de heren Roose, Leentvaar en Koenders. Het pensioenbureau op het stembureau. Van links naar rechts de heer Rijnsburger, mej. Agatz en mej. Sprenger. plaats tussen de beide kandidaten in de groep produktie, Nobel en Norp. Nadat eerst enkele aanplakbiljetten waren verschenen, die opwekten op Nobel te stemmen, ontketenden enige medestanders van Norp een bliksem actie, waarbij tientallen affiches wer den verspreid. Op de belangrijkste punten van de brouwerij en kantoor hingen weldra de aanplakbiljetten van AMSTERDAM afd. verpakken G. Dooyeweerd, J. C. Kleton afd. techn. dienst D. Kamstra afd. brouwen J. de Bruyn, J. A. Roose afd. produktie J. Eibers* afd. commercie P. Vunderink*, J. v. d. Zwaai* afd. administratie G. Leentvaar, C. D. Nap afd. garage J. E. Marinus gekozen bij enkele candidaatstelling. beide kandidaten broederlijk naast elkaar. Hetgeen wel eens tot verwar ring kon leiden, getuige de kreet, die op het laatst de ronde deed: „Wees nobel, kies Norp". Nadat de strijd gestreden, het aan tal stemmen geteld en de uitslag was opgemaakt, kon de navolgende, nieuwe samenstelling van de plaat selijke raden worden bekendgemaakt: ROTTERDAM afd. verpakken W. J. Kroep, J. P. Schreutelkamp afd. techn. dienst A. Been, P. Hoogmoed afd. brouwen W. Kort, L. de Groot afd. produktie H. H. W. Norp afd. commercie P. L. A. C. Hoogvliet afd. administratie A. P. Weeda, A. Kamps afd. bazen en onderbazen J. de Lange afd. H.T.B. C. den Uyl, Ph. B. Dankloff De heer De Keizer, Rotterdam, brengt zijn stem uit. Achter de tafel de heren Oosterbroek (r.) en Zom. Kort vóór de verkiezingen vond in Rotterdam een sportieve affichesstrijd plaats tussen de kandidaten Nobel en Norp. Laatstgenoemde zou met de meeste stemmen gaan strijken. Drukte op het stembureau te Rotterdam. Het personeel van onze vestigingen in Amsterdam en Rotterdam heeft woensdag 28 april jl. voor de vier de maal sinds de instelling van de ondernemingsraad in 1956 zijn stem uitgebracht tijdens de verkiezingen voor een nieuwe plaatselijke raad. In de Maasstedelijke brouwerij vond enkele dagen voor de verkiezingen nog een korte, sportieve affichesstrijd 8

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 10