1/ r Liebrand vuurt een schot af, dat het derde Heineken doelpunt zal opleveren. W. Q u .toV 4 r c ft «I A e* O P Het Whitbreads Duttons North West England Football Team'' De inleiding tot het tweede doelpunt. Het schot van Van der Horst zal door de keeper geblokkeerd worden, de bal komt daarna bij Beekmans, die zal scoren. ten en vaak de bal te lang bij zich hielden, lieten de Heineken spelers de bal het werk doen. Zowel de voor hoede als de middenlinie alsook de verdediging speelden alsof zij altijd al een team hadden gevormd. Nog voor de rust werd het 20 voor Hei neken. Van der Horst kwam in fraaie positie voor het Engelse doel, maar schoot tegen de uitlopende keeper op. Dat betekende slechts uitstel van executie, want toen de bal daarna bij rechtsbuiten Beekmans kwam, was het wèl raak. Ook na de rust bleef het Heineken overwicht voortduren. Toch was het geen eenzijdige vertoning. De Engel sen kwamen zo nu en dan gevaarlijk opzetten. Maar onze verdediging gaf geen krimp en, werd er een schot op ons doel gelost, dan stond daar doel man Reis, die bekwaam alles onder Aanval op het Nederlandse doel. controle hield. Het was Liebrand die er ten slotte 30 van maakte en wat de Engelsen ook probeerden, zij slaagden er niet in een tegenpunt te scoren. Kort na de wedstrijd vertrokken we alweer met de bus naar Londen. Bij „Coach and Horses", waar wij de lunch zouden gebruiken, namen we afscheid van de spelers van het Whitbread elftal, die per vliegtuig terugkeerden naar Manchester. Na de lunch verlieten we opnieuw per bus Londen voor een rondrit door de omgeving. Was het 's mor gens nog somber en regenachtig weer geweest, 's middags kwam de zon door en we genoten van het mooie Engelse landschap. In snelle vaart voerde de bus ons langs en door plaatsen als Ascot, Epsom, Bagshot, Guildford, Dorking, Reigate. In Windsor werd de tocht even onder broken om wat rond te wandelen, souvenirs te kopen en van enige afstand het prachtige Windsor Castle te bewonderen. Tegen half zeven zette de bus ons af bij het vliegveld Gatwick, waar we afscheid namen van de heer Weston en zijn assistent, de heer Jackson, die beiden bijzonder veel hebben gedaan om deze trip te doen slagen. Zonder vertraging ging het vliegtuig deze keer de lucht in en het valt licht te begrijpen, dat er aan boord een prima stemming heerste. Na ruim een uur vliegen passeerden we de Neder landse kust. Beneden ons zagen we de lichtjes van Zandvoort, daarna die van Haarlem en toen duurde het niet lang meer of we waren weer op vaderlandse bodem. Nadat we (som migen tot hun opluchting) de douane gepasseerd waren, namen we afscheid van elkaar en van een fantastisch weekeinde in Engeland. Reporter

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 7