OFFICIËLE MEDEDELINGEN Hiermede wordt ter kennis gebracht, dat het onroe rend goed in de commerciële sector, alsmede enkele andere panden, thans eigendom van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., per 30 september 1965 zullen worden overgedragen aan Heineken's Exploi tatie Maatschappij „De Hooiberg" N.V. Het bouwbureau horeca zal per genoemde datum eveneens onder deze vennootschap ressorteren. Het ligt in de bedoeling dat een volgende algemene vergadering van aandeelhouders van Heineken's Exploitatie Maatschappij „De Hooiberg" N.V. de heer K. W. Berkemeier per 1 oktober 1965 naast de huidige directeuren zal benoemen tot directeur dier vennoot schap. 1 april 1965 RAAD VAN BESTUUR Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. Onder verwijzing naar de mededeling van de raad van bestuur van 1 april 1965 wordt het volgende bekendgemaakt. De heer K. W. Berkemeier zal, als gevolg van zijn benoeming tot directeur van Heineken's Exploitatie Maatschappij „De Hooiberg" N.V. met ingang van 1 oktober 1965 zijn huidige functie neerleggen. Mr. F. W. R. Nuboer wordt met ingang van dezelfde datum tot hoofd commerciële dienst Rotterdam benoemd. Mr. W. F. J. Westermann wordt, eveneens met ingang van 1 oktober 1965, benoemd tot districtsverkoop leider te Rotterdam. DIRECTIE Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. Zoals de raad van bestuur van Heineken's Bier brouwerij Maatschappij N.V. in de mededeling van 1 april 1965 ter kennis bracht, zal het bouwbureau horeca met ingang van 1 oktober 1965 ressorteren onder Heineken's Exploitatie Maatschappij „De Hooi berg" N.V. De chef van dit bureau, ir. J. A. I. M. van Nierop, wordt per dezelfde datum benoemd tot procuratie houder met de persoonlijke titel van onderdirecteur van deze vennootschap. DIRECTIE Heineken's Exploitatie Maatschappij „De Hooiberg" N.V.

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 3