In het kantoor Het oudste gedeelte van het bedrijfskantoor is de ver dieping, waar de afdelingen expeditie, loonadministratie, kas en magazijnadministratie zijn gevestigd. Eerstdaags zal worden begonnen dit gedeelte te moderniseren. Tegelijk met deze verbouwing zal een hergroepering van de afdelingen worden doorgevoerd. De expeditie zal dan uitzien op de binnenplaats, terwijl de andere genoemde afdelingen aan de zijde van de le Van der Helststraat zullen zijn gegroepeerd. De foto's 2, 3 en 4 geven u een indruk van de bestaande toestand in dit gedeelte van het bedrijfskantoor. Zodra de verbouwing uitgevoerd is, zullen wij u het resultaat van de modernisering, eveneens aan de hand van enkele foto's, laten zien. Afbraak voormalige bottelarij De afbraak van de ruimte van de voormalige bottelarij is in volle gang. Op foto 5 is duidelijk te zien waar de vloer van de colonnes 1 en 2, en de vloer van colonne 3 zich hebben bevonden. Het vrijgekomen gedeelte zal Foto 8. Een gedeelte van de toiletruimten voor de dames. HHH Foto 6. De nieuwe hal achter 't Koelschip. bijna geheel worden ingenomen door een uitbreiding van de gistkelderruimte. Een klein gedeelte op de begane grond zal worden bestemd voor een ingang (aan de Stadhouderskade) ten behoeve van 't Koelschip. 't Koelschip nu compleet De tweede fase van de verbouwing van het koelschip is ook gereedgekomen. Foto 6 geeft de hal te zien, waarin zijn ondergebracht twee telefooncellen, de garderobe en de toegang tot de keuken. Foto 7 is gemaakt bij de entree in de nabijheid van de lift, die deel zal uitmaken van de reeds genoemde nieuwe ingang. In het gedeelte achter de hal zijn de toiletten ondergebracht. Op foto 8 ziet u dat ook de dames de gelegenheid krijgen hun uiterlijk te verzorgen. L. H. Foto 7. Uit de lift komt men in deze entree. Foto 5. De afbraak in de voormalige bottelarij. 1

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 9