DIRECTIE MEDE DELING In overleg met de directie van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. en de betrokken functionarissen, zullen met ingang van 1 april 1965 de volgende wijzigingen in de organisatie van het Centraal Laboratorium van krac'ht worden. Dr. F. Mendlik gaat op eigen verzoek met pensioen. Hij zal echter ook na ge noemde datum het secretariaat van de European Brewery Convention blijven waarnemen. Drs. G. Vermeulen zal ontlast worden van zijn dagelijkse werkzaamheden op het laboratorium. Vanaf genoemde datum zal hij als staffunctionaris belast worden met bijzondere opdrachten waarbij speciaal gebruik gemaakt zal worden van zijn grote ervaring op brouwtechnisch gebied. Dr. H. E. Jansen zal benoemd worden tot chef van het Centraal Laboratorium. BIENVENIDA A NUESTROS ESPANOLES Nosotros concedemos un gran valor a ustedes, grupo de espanoles, y les damos la bienvenidano solo en Holanda sino de un modo particular en nuestra cervezeria de s-Her- togenbosch, y de Amsterdam. Sin duda aiguna que el paso desde Espanade Granada y su provinciade donde ustedes son originarios, con su clima calido, mejor que el de Holandaun cambio enorme es para ustedes. Y todavia mas, el hecho de que ustedes, la mayoria casados, ban de soportar el pasar un ano juera de su casa, a causa de su trabajo. Es bastante dijicil para nosotros compensarles por todo ello, pero hemos hecho todo lo posible para que la diferencia sea minima. Panto a su alojamiento, como a su presentación y acompa- namiento en el trabajo se va a prestar continua atención por todos los medios, no solo en el cuadro de la Sección de Botelleria sino tambien en la de Personal. Evidentemente que, de parte de ustedes, suponemos pres- taran su solidaridad y buena voluntad para que el conjunto, por ambas partes, sea acertado. Por lo demas, deseamos para ustedes una alegre y agradable estancia entre nosotros y que enseguida se sientan acogidos en nuestra comunidad de Heineken. Intentamos en el futuro por medio de nuestra revista mensual contar algo sobre la comunidad de Heineken, tambien prestaremos atención en esta revista a los espanoles, que estan desde alguin tiempo a nuestro servicio. La Dirección WELKOM AAN ONZE SPAANSE WERKNEMERS Ongeveer een week geleden, op donderdag 18 maart jl., arri veerde een groep van zestig Spanjaarden, die waren aange worven als werknemers van onze Bossche en onze Amster damse brouwerij, in ons land. Namens Heineken waren op het station te Roosendaal ter begroeting aanwezig de heren drs. J. W. N. de Lange, chef Centrale Personeeldienst, ir. H. Dijkmans van Gunst en ir. C. Bremer, assistenten bedrijfsleider, drs. J. H. Ouderdorp, chef personeelszaken Den Bosch en zijn assistent, de heer J. A. M. de Laat, alsmede de heer J. Peet, chef bottelarij en de heer F. Hervas Marco. Laatstgenoemde, Spanjaard van geboorte en afkom stig uit Barcelona, is na ongeveer een jaar werkzaam te zijn geweest in de bottelarij in Rotterdam, sedert 1 februari jl. toegevoegd aan de personeeldienst van Den Bosch. Behalve de heer Hervas Marco zijn er sinds enige tijd in totaal nog 29 Spanjaarden in onze dienst. Van de nieuwaangekomenen, allen afkomstig uit de stad en uit de provincie Granada, zullen er ongeveer veertig in de bottelarij in Den Bosch tewerkgesteld worden. De overigen zullen een plaats vinden in de bottelarij van onze Amster damse brouwerij. Wij heten onze Spaanse werknemers van harte welkom en spreken de hoop uit, dat zij zich bij Heineken snel thuis zullen voelen. Wij zijn ervan overtuigd, dat iedereen het zijne er toe zal bijdragen de Spanjaarden spoedig in onze werkgemeenschap op te nemen. Redactie De groep Spanjaarden na aankomst in Roosendaal op de trappen van het station.

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 3