ROTTERDAM VIERDE ZIJN DERTIENDE JAARFEEST! Enkele van onze Rotterdamse 'jubilarissen tijdens het borreluurtje. Het „Cocktail Trio" zorgde weer vooi het nodige plezier. Opnieuw vulden zich, zaterdag 6 februari jl., de zalen van het Flevo- gebouw met honderden Rotterdamse personeelsleden en hun introduces. Het programma voor dit jaarfeest vermeldde de namen van een aantal gerenommeerde artiesten, zodat het wat dat betrof een goede avond be loofde te worden. Verder had, zoals bij het jaarfeest in Rotterdam ge bruikelijk is, een ieder de gelegenheid zich gedurende de avond in allerlei richtingen dansend of wandelend te verplaatsen. Ook waren er weer ver scheidene bars en eethoekjes, waar men zich tussen de bedrijven door van een hartige hap of een koele dronk kon laten voorzien. 's Middags waren onze Rotterdamse jubilarissen, ter ere van wie het feest gegeven werd, de gasten van onze directie, met wie zij zich, na een ge zellig borreluurtje, rond de feestelijke dis schaarden. Met de jubilarissen op de eerste rij, kregen de ongeveer dertienhonderd bezoekers 's avonds een programma voorgezet, dat klonk als een klok. Letterlijk soms, zoals tijdens het op treden van „The Lords"! Overigens, voor ieder viel er veel te genieten als wij bijvoorbeeld nog even terugdenken aan het optreden van Fred Kaps, Trea Dobbs, Rob de Nijs en Annie de Reuver, aan de acrobatennummers en aan het plezier dat we hadden met Rita Corita en met het „Cocktail Trio". Er was weer voor elk wat wils, een hapje en een dansje, een bezoekje aan een van de vier bars of een dronk onder het zomaar toekijken naar fees telijk gestemde mensen. Het was al in de kleine uurtjes, toen de deuren van het Flevogebouw zich achter de laatste feestgangers sloten. Tussen de bedrijven door werd in alle zalen druk gedanst. „Black and White".

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 25