GESLAAGDE H.B. BA- FEESTAVOND De Handy Fool gaf enkele goede nummers ten beste Amsterdam, 13 februari 1965. Op nieuw hield de S. O. „H.B.B.A." in de kantine van de brouwerij haar jaarlijkse feestavond. De zaal had nog beter bezet kunnen zijn (er waren ongeveer 300 personen), maar klaar blijkelijk hadden songfestival en schaatserij nog vrij veel mensen aan hun televisietoestel gekluisterd ge houden. Deze mensen zou ik willen aanraden er toch eens uit te gaan, vooral als „H.B.B.A." een avond geeft, die wordt verzorgd door het theaterbureau Anova. We hadden een uitstekende conferen cier, Frans van Dusschoten, die ons enkele van zijn zeer vele imitaties bracht. Zo stond onder andere Lou Bandy weer vóór ons op het toneel. Verder was er, niet minder goed, Tony Huurdeman, die met verve en vakmanschap echt Hollandse liedjes ten gehore bracht. Behalve zang en imitatie was er ook een goed clowns nummer van de Handy Fool, dat door de zaal buitengewoon werd ge apprecieerd. Deze clown gaf muzikale en humoristische nummers ten beste, die men zelden ziet, ook niet op de tv. De accordeonist-pianist, die de solo nummers voortreffelijk begeleidde, liet de Amsterdammers zelfs „Hand in hand, kameraden" zingen. De zaal was dus wel in feeststemming! De band van The Jerry Jox gaf een zeer goede show weg en bracht ons in gedachten in verschillende landen. Aan de aankleding was zeer veel zorg besteed, aan de muziek iets minder, maar het geheel droeg aller goedkeu ring weg en de stemming steeg ten top. Na afloop van het programma be dankte de voorzitter, de heer Hol lander, de artiesten en overhandigde hun een luxe doos met glazen. Hierna ging men over tot het bal met medewerking van The Mood Specials. Dit programmapunt verliep, zoals altijd, zeer gezellig, mede dank zij een inspirerend aantal glaasjes bier. Toen men tegen half vier aan de finale begon, gingen er dan ook verscheidene „achs" en „wee's" op. Maar, er is nu eenmaal een tijd van komen en een tijd van gaan. Het bestuur van „H.B.B.A." kon weer op een geslaagd jaarfeest terugzien. Volgend jaar vie ren wij ons zilveren feest, waarbij wij op een zeer grote opkomst rekenen. J.v. Met veel animo nam iedereen deel aan de polonaise

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 24