Afscheid ir. M. J. C. Büchli Dankbetuigingen Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik graag bij deze allen, die de dag van mijn 25-jarig jubileum voor mij tot een echt feest hebben gemaakt, van harte bedanken voor de betoonde belangstelling, de meer dan vriendelijke tot mij gerichte woorden en de mij aangeboden cadeaus. C. F. KOOY Voor de hartelijke belangstelling, die ik heb mogen ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum wil ik, mede namens mijn echtgenote, u allen gaarne bedanken. P. M. LAKEMAN Nogmaals wil ik u allen bedanken, ook namens mijn vrouw, voor de mooie cadeaus en de waarderende woorden bij mijn afscheid. A. GRIFFIOEN Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, die ik van de zijde van directie en bedrijfsleiding bij het overlijden van mijn man mocht ondervinden, wil ik mede namens mijn kinderen nogmaals mijn dank uitspreken. Wij waren ook bijzonder getroffen door de wijze, waarop het voltallige bottelarijpersoneel van zijn medeleven heeft doen blijken. MEVR. P. FALAKSOROE-KANIKIR Mede namens mijn vrouw zeg ik directie, collega's en oud-collega's langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij mijn 40-jarig jubileum ondervonden. Ook speciaal dank voor de prachtige cadeaus, die mij bij deze gelegenheid werden geschonken. H. HEIN Gaarne wil ik bij deze, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn oprechte dank betuigen aan directie, chefs, bazen en overig personeel, voor de spontane wijze waarop mijn 25-jarig jubileum is gevierd. Dit is niet alleen tot uitdrukking gekomen in de prachtige cadeaus die ik mocht ontvangen, maar zeer zeker ook in de grote persoonlijke belangstelling op deze dag. Allen hartelijk dank. TH. W. KONINGS Mede namens mijn vrouw zeg ik directie, bazen en personeel gist- kelder, wortkoeling, laboratorium, proefziederij, H.T.B., en de ambte naren van de accijnzen, langs deze weg heel hartelijk dank voor de ondervonden belangstelling en voor de fraaie cadeaus, die ik bij mijn 25-jarig jubileum heb mogen ontvangen. U hebt deze dag voor mij tot een onvergetelijke gemaakt, hetgeen ik zeer op prijs stel. Nogmaals zeer hartelijk dank voor alles, wat er die dag voor mij gedaan is. J. A. VAN SAARLOOS Onder grote belangstelling nam ir. M. J. C. Büchli, specialist projectenbureau H.T.B., op 26 februari jl. in de raadskelder te Rotterdam afscheid van de Heineken gemeenschap. De heer Gombert, als eerste spreker, schetste in enkele bewoordingen de komst, vijftien jaar geleden, van de heer Büchli bij Heineken. Diens overgang „van tin naar bier", aldus de heer Gombert, was geruisloos verlopen en wel zodanig, dat het was geweest alsof de heer Büchli altijd bij ons had gewerkt. De heer Gombert stond vervolgens wat uitvoeriger stil bij de taak van de heer Büchli, onder wiens leiding des tijds de modernisering van het ketelhuis in Rotterdam werd uitgevoerd. Het feit, dat het nieuwe ketelhuis in Amsterdam nog juist vóór zijn afscheid was gereed gekomen, moest hem ook veel voldoening schenken, meende de heer Gombert, die verder ook nog wees op de kwaliteiten van de heer Büchli in zijn omgang met anderen. Ook de heer Emmens, die voor dit afscheid naar Rot terdam was gekomen, liet in zijn toespraak de komst van de heer Büchli nog even de revue passeren. Hij gaf voorts zijn gehoor de verzekering, dat een ieder en speciaal de buitenstaanders destijds vol lof waren geweest over de krachtinstallatie, die onder leiding van de heer Büchli in Rotterdam was gebouwd. Deze kon, aldus onze oud-directeur, trots zijn op hetgeen onder zijn leiding tot stand was gekomen. De heer Vreugdenburg sprak, zoals hij zei, namens degenen van de technische dienst, de produktie en de administratie, die de heer Büchli van nabij hebben mee gemaakt en die allen even prettig met hem hebben samengewerkt. De heer Vreugdenburg legde verder het accent op de vele goede eigenschappen, die de scheidende ingenieur kenmerken, eigenschappen, die bij zo veel gelegenheden tot uitdrukking waren gekomen. Tot slot overhandigde hij enkele geschenken, een prachtige kijker, alsmede enkele auto-accessoires. Na het dankwoord van de heer Büchli, waarin hij in het kort zijn loopbaan vóór en tijdens zijn Heineken tijd schetste, bleef men nog geruime tijd bijeen. Met een handdruk bezegelt de heer Gombert de goede wensen voor de heer Büchli, ter gelegenheid van diens afscheid te Rotterdam op 26 februari jl. Geass'steerd door de heren Tijssens (r.) en Kleyn Hesselink pakt de heer Büchli een van de geschenken, een kijker, uit, die hij bij zijn afscheid ontving. 21

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 23