Passend meubilair voor raadskelder- nieuwe-stijl, Rotterdam Mevr. K. van Helden, maatschappelijk werkster Amsterdam en Den Bosch IR. C. SCHELTEMA, NAAR GHANA, OPGEVOLGD DOOR IR. C. BREMER In afwijking van hetgeen in directiemededeling N 3/65 is be kendgemaakt, zal ir. C. Schel- tema deze maand tewerkgesteld worden als waarnemend be drijfsleider in Kumasi, Ghana. In zijn functie van assistent bedrijfsleider verpakken in Den Bosch is hij per 1 februari 1965 opgevolgd door ir. C. Bremer. moderne aanzicht van deze meer dan dertig jaar oude ontvangstruimte. Enkele maanden geleden was het zover en, zoals u op de foto's kunt zien, de tafels en stoelen (van Zweeds berkenhout) doen het goed in deze fraaie raadskelder. Verder werden, behalve de wapenschildjes, afkomstig van Nederlandse en buitenlandse marineschepen, enkele originele gravures van zeer oude datum als wandver siering aangebracht. Daaronder bevinden zich een oude plattegrond van Rotterdam, een handgekleurde koper gravure uit 1660, voorts een havengezicht van Rotter dam, een handgekleurde kopergravure uit 1750 en enkele stadsgezichten van Rotterdam, handgekleurde staal gravures uit 1850. Deze interessante gravures vormen, vooral ook voor onze buitenlandse gasten, een boeiend kijkobject. Na de verbouwing, nu ruim een jaar geleden, van de raadskelder van onze Rotterdamse brouwerij, diende ook het meubilair te worden aangepast aan het nieuwe en Als opvolgster van mej. G. de Jager is op 1 januari 1965 in onze dienst getreden mevrouw K. van Helden, die wij hierbij gaarne aan u voorstel len als de nieuwe maatschappelijk werkster voor onze vestigingen in Amsterdam en Den Bosch, met als standplaats Amsterdam. Mevrouw Van Helden genoot haar opleiding aan het Centraal Instituut Christelijke Sociale Arbeid in Amster dam. Deze opleiding duurt 31/<> jaar. Daarna trad zij in dienst van de Scheepvaartvereeniging Zuid in Rot terdam, waar zij gedurende 2J/2 jaar werkzaam was. Wij heten mevrouw Van Helden van harte welkom in ons midden en wensen haar een prettige werkkring bij Heineken toe. 12

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 14