DE IDEEËNBUS AFSCHEID VAN DEN BOSCH IN MEMORIAM G. M. MUNICHSDORFER Op 70-jarige leeftijd overleed op 22 januari 1965 te Amster dam de heer G. M. Münichs- dorfer. Na de studie aan de Technische Hogeschool te Weihenstephan, trad hij in 1920 in dienst van de brouwerij te Amsterdam. Zijn eerste taken waren het in richten van het laboratorium en het organiseren van de bedrijfscontrole. Uiteindelijk kwam het gehele bierbereidings- proces onder zijn leiding. Münichsdorfer heeft deze werk zaamheden met grote liefde en plichtsbetrachting gedaan. Hij was een zeer bekwaam brou wer, die van grote betekenis voor ons Amsterdamse bedrijf is geweest. Hij had daarenboven die typi sche oude brouwersstijl met zijn speciale humor. Ook tijdens zijn pensioentijd heeft hij actieve belangstelling voor het bedrijf getoond. Onze lezers herinne ren zich ongetwijfeld zijn arti kelen over het kuipershand- werk. Met hem is een bepaalde periode afgesloten. Van zijn welverdiend pensioen heeft hij niet lang mogen ge nieten. Het laatste jaar liet zijn gezondheid hem in de steek. Een ongeneeslijke kwaal heeft aan zijn leven een einde ge maakt. Moge zijn vrouw de kracht gegeven worden dit voor haar zo zware verlies te dragen. J. J. C. GOOS Door de centrale ideeënbuscommissie en door de plaatselijke commissies wer den de navolgende beloningen toegekend. AMSTERDAM J. Moes, mech. werkplaats, 90, Verbeteringen aan de fustenwasma chine. ROTTERDAM S. Wijnveldt, tapkelder, ƒ75, Het plaatsen van opzetstukken in de fustenspoelmachine ten behoeve van het spoelen van de firestonefusten, waardoor deze meer steun krijgen tijdens het spoelen. H. A. Tolhoek, mech. werkplaats, 25,-. Het vervangen van de vaste elek trische verbinding van het COo-meet- apparaat in het ketelhuis door een stekkerverbinding. Mej. Ch. M. Scheffers, pers. dienst produktie, 20, De reclameverlichting op het pekkerij- gebouw uit te schakelen, indien één of meer letters niet branden. J. v. d. Valk, ziederij, 15,(per 31-12-1964 gepensioneerd). Het aanbrengen van een rood lampje in de ziederij, dat gaat branden zodra het waterniveau in de 60° C brouw- watertanks te hoog komt en via de overloop verloren zou gaan. DEN BOSCH H. J. M. Heesakkers, bottelarij, 250,—. Geleidestrippen bevestigen op de palletiseermachine, waardoor pallets beter inglijden. J. H. M. Hermse, onderhoud, 250, Verbetering van de smering van de Cemco-wasmaehine. Een aanmoedigingspremie ontvingen: Th. v. d. Heijden, machinekamer, Rotterdam. Perdijk, adm. algemeen, Rotterdam. Te uwer informatie STICHTING HEINEKEN'S PENSIOENFONDS Amsterdam. Na het vertrek naar het bui tenland van de heer D. J. Ringoir is de heer J. Moes per 1 januari 1965 gekozen als lid van de algemene raad van de Stichting. Rotterdam. Per 1 januari 1965 is de heer A. P. Weeda als lid van de algemene raad en als lid van het bestuur herkozen. Op 11 december 1964 nam de heer E. Bos af scheid van de afdeling huisverbruik van de brouwerij Den Bosch, waar hij tot die datum als vertegenwoordiger werkzaam was. Zoals u in de mutaties kunt lezen is de heer Bos met ingang van 1 januari 1965 overgeplaatst naar Heineken's Bierhandel Nijmegen. Het afscheid werd gecombineerd met de vergadering van de afdeling huisverbruik, zodat het nuttige met het aangename (bedoeld wordt de hartelijke woorden en het afscheidsgeschenk) verenigd werd. Namens de heer Kuikman, alle ver tegenwoordigers en commerciële assistenten van de afdeling huisverbruik ontving de heer Bos een fraaie Parker-set. Na hem een zeer goede en succesvolle loopbaan te hebben toe gewenst, besloot men het gezellig samenzijn met, natuurlijk Heineken! H. J. van Luyk De heer Bos (r.) ontving bij zijn afscheid een fraaie Parker-set. 9

Vers van 't Vat | 1965 | | pagina 11