Indienststelling van éénrichtingsverkeer en afronding werkzaamheden op terrein brouwerij Den Bosch De nieuwe entree van Heineken Den Bosch. Nadat op maandag 28 september jl. op het terrein van onze Bossche brouwerij de regels voor éénrichtingsver keer van kracht waren geworden, volgde de stad 's-Her- togenbosch dit verkeersveilige voorbeeld, op dinsdag 3 november jl., in het vertrouwen, dat de resultaten van deze ingreep net zo bevredigend zouden zijn als die, welke in dit opzicht in de stad Nijmegen zijn bereikt. In ons Vers van 't Vat van mei '64 heeft u aan de hand van een schetstekening kunnen zien, langs welke routes het interne verkeer op het brouweriiterrein zou worden geleid. Door het aanbrengen van de nodige verkeers borden en enkele door zebrastrepen aangegeven over steekplaatsen, is getracht een maximum aan veiligheid van het interne brouwerijverkeer te bereiken. (Naar uw correspondent meent gehoord te hebben, zou er zelfs Vooral in de afgelopen zomer heerste er vaak een grote drukte op de nieuwe kistenlosplaats bij de bottelarij. nog worden overwogen op de zebra-paden tijdens de „spitsuren" enkele personeelsleden als verkeersbrigadiers te laten optreden. Voor dit gerucht kan hij, uiteraard, geen enkele verantwoordelijkheid aanvaarden). Enkele dagen vóór het officieel van kracht worden van de nieuwe interne verkeersregels, maakten enige Heine ken functionarissen, onder wie onze vroegere en huidige bedrijfsleider, respectievelijk ir. J. M. van Rossem en ir. A. K. E. ten Bruggen Cate, alsmede enkele heren van firma's, die bij de uitvoering van de werkzaam heden betrokken waren geweest, op een platte wagen een „sightseeing"-rit over het brouwerijterrein. Mét de indienststelling van het éénrichtingsverkeer, is het brouwerijterrein inmiddels ook ontdaan van de verschillende houten barakken, die her en der als tijde- Poortcontroleur Peters wijst chauffeur Kappen op de verplichte ver- keersroute op het Bossche brouwerijterrein.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 4