De nachtwandeltocht werd een succes. een heel ander soort feest dan wij tot nog toe gewend waren te vieren en waarover de meningen dan ook nogal uiteen liepen. In oktober traden onze tippelaars nog tweemaal aan voor een wandeltocht, namelijk op de 17de in de hoofdstad, waar mét onze Rotterdamse wandelvrienden, werd deelgenomen aan de zevende Herfst-Bostocht en op de laatste oktoberdag in De Bilt. j En daarmee zijn we aangekomen in de november- maand, waarmee ik mijn „review" op 1964 zal gaan beëindigen. Op de 21ste herdacht ons tamboerkorps zijn vijfjarig bestaan, over welke viering u elders in dit nummer nog een geïllustreerd verslag kunt vinden en waaraan ook in onze plaatselijke pers de nodige aan dacht werd besteed. Lj Het waren onze beide Bossche klaverjas- en judokaclubs, die in een gecombineerde gezellige avond op 28 november in onze bedrijfskantine hebben getracht het onderlinge contact tussen de leden van beide clubs zo hecht mogelijk te maken. Een prij zenswaardig initiatief, dat stellig navolging verdient. Tot het bijwonen van deze avond waren ook enige tientallen leden met introducées van de kaartclub van het nabij 's-Hertogenbosch gelegen Regionale woon wagenkamp „De Moerputten", uitgenodigd. Met deze werkelijk sympathieke mensen, die Heineken zo'n warm hart toedragen, onderhoudt onze klaverjasclub reeds jarenlang een zeer vriendschappelijk contact, hetgeen door deze „zwervende" landgenoten op hoge prijs wordt gesteld. Het is dan ook met bijzonder veel genoegen, dat ik dit overzicht met een welgemeend dankwoord aan het adres van deze kampbewoners, met wie ook ik op vriendschappelijke voet sta, mag besluiten, voor het mij op 28 november aangeboden schilderstukje, dat door één hunner werd vervaardigd. Ik heb echter gemeend dit op mijn beurt aan onze klaverjasclub te moeten overdragen, waarvan het bestuur zich op zo lofwaar dige wijze beijvert de goede verstandhouding met deze mensen te bestendigen. Het bestuur van onze Personeels vereniging en alle onderafdelingen, aan wie ik ook in het komende jaar gaarne mijn diensten als correspondent van Vers van 't Vat aanbiedt, wens ik een in alle op zichten voorspoedig 1965 toe. vRh. Het tamboerkorps, hier tijdens het optreden in Schiedam op 12 september jl., oogstte dit jaar vele lauweren. 42

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 44