De P.T T.-Harmonie van Den Bosch kwam het muzikanten en de dank van de aanwezigen voor het gebodene. Nadat een ieder in de kantine was teruggekeerd, richtte de heer Kloppenburg namens de directie en het hoofd commerciële dienst enkele woorden tot het jubilerende korps, dat hij in de eerste plaats met dit lustrum geluk wenste. „Het vandaag gebrachte", vervolgde de heer Kloppenburg, „geeft weer, wat in de afgelopen vijf jaar is gepresteerd. Daarnaast bent u er in geslaagd een gezellig en kameraadschappelijk team te vormen. Ook naar buiten kweekt u veel goodwill voor Heineken en indien het mogelijk is, treedt u overal op, waar het ge vraagd wordt." De heer Kloppenburg sprak de hoop uit, dat bij het volgende lustrum nog vele trofeeën aan de reeds be haalde zullen zijn toegevoegd. Ten slotte betrok hij ook de echtgenoten, zonder wier steun het korps nooit tot een dergelijke hoogte geklommen zou zijn, in de hulde, die onze tamboers en blazers deze dag werd gebracht. Dat gebeurde even later nog eens, nu op muzikale wijze, toen de P.T.T.-Harmonie van Den Bosch het terrein van de brouwerij opmarcheerde, zich voor de kantine opstelde om vervolgens het jubilerende tamboerkorps een serenade te brengen. Een gezellig samenzijn in de kantine, met medewerking van de onlangs uit het tam waar de genodigden zich opgesteld hadden. J jubilerende tamboerkorps een serenade brengen. boerkorps gevormde blaaskapel, besloot het officiële gedeelte van deze dag. 's Avonds werd in besloten kring de viering van dit eerste lustrum voortgezet. Een van de hoogtepunten van het feest vormde de be kendmaking van de benoeming van de heer M. Hoofs tot erevoorzitter van het korps. In het aanstaande februarinummer hopen we hierop nog terug te komen. Tamboerkorps uniek in zijn soort Gaan we nog even terug in de nog jonge geschiedenis van ons tamboerkorps, dan zien we dat de heer Hoofs, de vroegere voorzitter, destijds als eerste het initiatief heeft genomen om tot de oprichting van een muziek korps, en wel speciaal een harmonie, te komen. De William Hops was uiteraard ook van de partij. 37 I

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 39