DIRECTIE MEDEDELING BROUWERIJ LÉO PO LD N.V. VERKOCHT Ten vervolge op de directiemededeling in het sep tembernummer wordt bekendgemaakt, dat met ingang van 1 oktober 1964 onderstaande organisatiewijzi gingen hebben plaats gevonden: I. De organisatie van de Centrale Personeeldienst is als volgt vastgesteld: a. drs. J. W. N. de Lange, chef N.B. Naast de werkzaamheden voortvloeiende uit deze functie, is hij tevens belast met de coördi natie van alle personeelsaangelegenheden in de commerciële diensten, voorzover deze een landelijk aspect hebben. b. J. E. Jans, algemene zaken c. mr. D. P. de Graaf, juridische en arbeidszaken d. vacature, wordt tijdelijk waargenomen door de heer De Lange; opleiding en vorming e. J. J. Moerman, personeeldienst kantoor Rotterdam f. H. C. Bolk, personeeldienst H.T.B., personeelplan- ning en documentatie g. J. H. Hovy, arts, medische zaken II. De dienst technische opleidingen (ir. A. A. M. Bar- tels) is als staforgaan ingedeeld bij Heineken Technisch Beheer N.V III. De tot nu toe tot de personeeldienst Rotterdam behorende afdelingen zijn als staforganen op nieuw als volgt ingedeeld: a. De personeeldienst voor het bedrijf (chef L. W. Ruivenkamp). Deze dienst is als staforgaan ingedeeld bij het bedrijf. De werkzaamheden van deze dienst zullen betrekking hebben op functionarissen, zowel in uurloon- als jaarsalarissector. b. Het personeelmaatschappelijk werk (mevrouw C. H. Atzema-Looman) maakt deel uit van de onder (a) genoemde dienst met dien verstande dat de maatschappelijk werk ster ten dienste staat van alle in de vestiging Rotterdam werkzame personeelsleden. c. De personeeldienst voor het kantoor Rotterdam (chef J. J. Moerman). Deze dienst is opgenomen in de Centrale Perso neeldienst. De werkzaamheden van deze dienst zullen voortaan betrekking hebben op het kan toorpersoneel te Rotterdam, voorzover dit perso neel is of zal worden tewerkgesteld bij Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. en bij de Hooiberg N.V. d. De personeeldienst voor Heineken Technisch Beheer N.V. (chef H. C. Bolk). De functie van de heer H. C. Bolk in de Centrale Personeeldienst is uitgebreid met die van chef personeeldienst Heineken Technisch Beheer N.V. Als staforgaan van Heineken Technisch Beheer hebben de werkzaamheden van deze dienst be trekking op het personeel, tewerkgesteld bij Hei neken Technisch Beheer, alsmede op hen, die be horen tot de dienst technische opleidingen. De ontwikkelingen en de concurrentieverhoudingen op de Belgische biermarkt zijn aanleiding geweest tot een diepgaande studie betreffende de toekomstmogelijkheden van de Brouwerij Leopold N.V. te Brussel. Uit deze studie is als conclusie voortgekomen dat, hoewel Leopold de hectoliteromzet en de uitstekende kwaliteit van het bier wist te hand haven, de exploitatie onder de huidige omstandigheden niet op rendabele basis mogelijk is. Wanneer echter de Brouwerij Leopold deel uit zou maken van een grote Belgische brouwerijgroep zou de situatie aanzienlijk gunstiger zijn. Deze overwegingen zijn er de reden van geweest dat Heineken de Brouwerij Leopold N.V. heeft verkocht aan de N.V. Brouwerijen Artois te Leuven.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 3