hal met hun populaire liedjes. Als gevolg van de niet zo beste akoustiek, kwamen de conference van Frans Vrolijk evenals het optreden van Neppie en naderhand van Nol Kok, niet volledig tot hun recht. Geen hinder daarvan ondervonden de twee Melton Brothers, die in adem benemende stunts aller ogen op zich deden richten! Bepaald nog minder last van de slechte akoustiek en de onvoldoend werkende geluidsinstallatie had Rita Corita, die met donderende stem in een oogwenk de zaal „lekker mee had"! Vóór haar optreden snapte onze fotograaf deze populaire artieste, samen met conferencier Frans Vrolijk, bij het proosten met een voortreffelijk getapt glas HEINEKEN bier! Is het dan een wonder, dat een mens na zo'n glas bier tot succesvolle prestaties komt!! Tussen de verschillende nummers door was er volop gelegenheid tot dansen, afwisselend op de muziek van het orkest Frans Dehue en de Downtown Jazzband. En tevens kon iedereen zich rijkelijk voorzien van allerlei consumpties. Het was vèr over drieën, toen de laatste feestvierders in een dichte mist op weg gingen naar huis. De aan deze Bossche feestavond deelnemende Rotterdamse Heineken delegatie had reeds rond het middernachtelijk uur de thuisreis aanvaard. Jaarfeest Den Bosch 1964 was ten einde. vRh. BILJARTCLUB „HEINEKEN DEN BOSCH" Geschaard rondom het groene laken, ditmaal echter van de bestuurstafel in het ontvanggebouw van onze Bossche brouwerij, hield de biljart club zaterdag 12 september jl. een geanimeerde ledenvergadering. We gens verhindering van de voorzitter, de heer G. C. Kapteijns, hanteerde de secretaris, de heer H. Broeren, in deze vergadering de voorzittershamer. Na zijn welkomstwoord gingen enkele be langrijke punten onder de hamer door, die met vreugde door de leden wer den begroet. Ten eerste kwam men overeen de trainingsavonden van het nieuwe biljartseizoen in te zetten op 25 september jl. in café „De Roode Leeuw" aan de Oude Dieze in 's-Her- togenbosch. Vervolgens werd het be sluit genomen deel te nemen aan een groot nederlaagtournooi te Oister- wijk, waar drie vijftallen de strijd zullen aanbinden. Op de derde plaats besloot men op de trainingsavonderi meer kennis van zaken op te doen. De heren Vogel en Van den Akker werd verzocht als oefenmeesters op te treden, aan welk verzoek deze heren gaarne gevolg gaven. Grote be langstelling bestond er bij de leden voor het punt: het éénjarig bestaan van de biljartclub niet onopgemerkt te laten voorbijgaan. De nogal zorge lijke financiële toestand van deze jonge onderafdeling van onze perso neelsvereniging, bracht vele rimpels op de voorhoofden der leden teweeg. Men zag zich dan ook voor een schier onoplosbaar probleem geplaatst. Het was toen de heer Vogel, die op wer kelijk bijzondere wijze de verschil lende bezwaren, die er bij de leden over deze kwestie bestonden, wist weg te nemen. Hij deed, onder warm ap plaus der aanwezigen, de toezegging een uiterst intensieve „éénmansactie" te zullen gaan voeren teneinde de viering van het éénjarig bestaan op 27 februari van het volgend jaar in elk geval te laten doorgaan. Nadat dit zo voorname punt was afgewerkt, kwamen nog enige punten van onder geschikt belang ter sprake, waarna deze bijzonder vruchtbare vergade ring werd besloten onder het genot van 'n heerlijk glas Heineken! vRh. Wandelclub „Heineken 's-Hertogenbosch" in Den Haag De wandelsportvereniging „Steeds Hoger Op" uit de Residentie, orga niseerde op 12 september jl. een wan deltocht, waaraan ook onze Bossche ploeg heeft deelgenomen. Het fraai uitgezette parcours voerde o.a. door Wassenaar en omstreken. De weers omstandigheden waren ideaal voor een wandeling in deze prachtige om geving. Een mooie medaille als be loning wachtte bij terugkeer in de gymnastiekzaal van een in het park Marlot aan de Leidschestraatweg ge vestigde school, waarin de startbu reaus waren ondergebracht. De reis naar de Hofstad werd gedeeltelijk tezamen met ons Bossche tamboer korps gemaakt, nl. per touringcar tot Rotterdam, alwaar de reis werd voortgezet per trein via het bekende Hofplein-lijntje der N.S. Het tam boerkorps vervolgde zijn bustocht naar Schiedam om aldaar deel te nemen aan een drumbandconcours. Hierover kunt u elders in dit num mer nog enkele nadere bijzonderhe den lezen. Ook de terugtocht van onze wandelclub naar Den Bosch werd van Rotterdam uit in combi natie met het tamboerkorps gemaakt, doch niet alvorens door onze wande laars aan de secretaris van de Rotter damse Heineken wandelclub, de heer Van den Berg, die wij nog even op de Maasstedelijke brouwerij mochten ontmoeten, een specifiek Bosch' ge schenk was aangeboden. Wij Bossche naren, waren er namelijk zeer ver heugd over, dat onze Rotterdamse wandelvrienden met gepaste beschei denheid het feit van het eenjarig be staan van hun wandelclub konden herdenken, een feit, dat wij toch niet geheel onopgemerkt voorbij wilden laten gaan. vRh. Rotterdamse en Bossche wandelaars gezamenlijk aan de start van de 7e Herfst-Bostocht door het Amsterdamse Bos. Eendracht maakt macht, zegt het spreekwoord. Dit werd op zaterdag 17 oktober jl. wel duidelijk bewaar heid, toen beide Heineken wandel clubs op pad gingen door het lang zamerhand berucht geworden Am sterdamse Bos. Neen, beste lezers, juwelen hebben wij niet gevonden, als u dat soms mocht veronderstellen. Die eendracht manifesteerde zich op ver heugende wijze, toen onze door aller lei omstandigheden zwaar gehandi capte Bossche ploeg een drietal wan delaars tekort kwam om als groep aan deze tocht deel te kunnen nemen. Spontaan boden zich drie Rotterdam mers aan, die de Bossche gelederen wilden versterken, waardoor de groep compleet was. Het waren de dames Koopmans en De Moor en de heer De Bruin, die zo sportief en vrien delijk waren, zich achter het Bossche vaantje te scharen, waarvoor wij hen van deze plaats nogmaals hartelijk dank zeggen. Ondanks enkele regen buien was de stemming uitstekend en werd er door allen genoten van de mooie herfsttinten, die in dit prach tige recreatiegebied volop te bewon deren waren. Gaarne wil ik tot slot nog vermelden, dat onze Heineken wandelaars bij de start uitgeleide wer den gedaan door de Amsterdamse Heineken wandelsportliefhebber, de heer J. Leeflang. Zijn belangstelling voor de deelname van onze Rotter damse en Bossche wandelclubs aan deze tocht, werd zeer op prijs gesteld. Waren er bij Heineken Amsterdam maar meer tippelaars van dit kaliber, er zou dan ongetwijfeld een represen tatieve hoofdstedelijke wandelclub be staan, die, evenals dat reeds door Rotterdammers en Bosschenaren wordt gedaan, de naam Heineken op sportieve wijze wijd en zijd mee hielp uitdragen. Heer Leeflang, hartelijk dank voor uw komst naar de start bij het Bosbaan-Restaurant en tot ziens! vRh.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 21