Personeel vierde (vervroegd) jaarfeest een tamelijk gewaagd experiment, dat, achteraf be schouwd, tóch nuttig is geweest. Dat bepaalde voorzieningen wellicht beter hadden kunnen worden getroffen of dat zelfs het feestprogram ma misschien op een andere wijze samengesteld had kunnen worden, doet mijns inziens in geen enkel opzicht iets af aan het feit, dat het bestuur van onze personeels vereniging naar beste kunnen heeft getracht om ons personeel met datgene, wat ter beschikking stond, een zo prettig mogelijke feestavond aan te bieden. Het lag voor de hand, dat de meningen over dit „expe rimentele" jaarfeest uiteen zouden lopen, maar ik meen te hebben mogen constateren, dat het merendeel van de feestvierenden zich toch heeft geamuseerd. Voor mij is dit het bewijs, dat het bestuur in zijn pogingen een feestavond te brengen „voor elk wat wils", is geslaagd. Laten zij, die, veelal bij elke gelegenheid, zo snel met afbrekende kritiek komen aandragen, eens bedenken, dat het beslist geen sinecure is een zodanige feestavond te organiseren, die voor de volle honderd procent naar ieders zin is. Constructieve suggesties, die door hem of haar ter tafel mochten worden gebracht, kunnen daaren tegen op een juiste waardering van bestuurszijde rekenen. Over het jaarfeest zelf nog het volgende. Na de openings- speeches van achtereenvolgens de voorzitter van de personeelsvereniging, de heer J. van der Geld en onze directeur, de heer W. Kloppenburg, trad, met muzikale medewerking van het orkest Frans Dehue, als eerste voor ons op het Duo El Mondo. Met verbluffende lenigheid liet dit danspaar enkele knappe staaltjes van zijn kunnen zien. Na het succesvol optreden van Knokke-ster Shirley, „veroverden" de beide Belgische artiesten, die als Group Gery optraden, de aanwezigen in de geweldige Brabant- Overzicht van een gedeelte van de zaal. Shirley (van het Het Duo El Mondo. Knokke-Songfestival). zeer belangrijke rol speelde. Dit was dan ook de reden waarom het tijdstip van dit jaarfeest naar een vroegere daturn moest worden verschoven. Hierbij kwam nog het feit, dat er in deze immense hal een stenen vloer ligt, die min of meer koud optrekt, waardoor een redelijk goede temperatuur toch enigszins ongunstig wordt be- invloed, hetgeen helaas ook inderdaad het geval was. Er waren echter nog veel meer factoren, waarmede de organisatoren rekening moesten houden om deze feest avond te doen slagen. Het geheel was daarom, zowel voor het bestuur als voor het personeel met introducés, Voor de polonaise was alle ruimte (foto rechts). „Proost", zeiden Rita Corita en Frans Vrolijk achter de schermen (foto onder). Den Bosch, 26 september 1964. De jaarlijkse feestavond voor het personeel, die ongeveer een maand eerder dan gewoonlijk werd gehouden, vond deze keer plaats in een wel volkomen andere omgeving dan die, waarin dit feest de voorgaande jaren werd gevierd. Ditmaal waren de feestgangers namelijk uitgenodigd naar de Brabanthal van het enorme Bossche Veemarktcomplex aan de Engelseweg te komen. Aangezien de hier beschik bare ruimte veel groter was dan de Casino-accommo datie, moest het bestuur van de personeelsvereniging er rekening mee houden, dat de temperatuur thans een

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 20