a- 41- -a- PERSONALIA BUITENLAND ft ft Rechtsboven: De nieuwe voorzitter, de heer Kloppen burg (I.), overhandigt het afscheidsgeschenk aan zijn voorganger, de heer Gombert. Rechtsmidden: De heer Wanschers in gesprek met de nieuwe voorzitter. Mutaties in het bestuur Personeelfonds De heer W. Kloppenburg tot voorzitter gekozen. De heer H. Wanschers als lid geïnstalleerd Op de 16 oktober 1964 te Amsterdam gehouden vergadering van het bestuur van de Stichting Heineken's Personeelfonds is de heer Kloppenburg gekozen tot voorzitter, in welke functie hij de heer Gombert opvolgde, die als zodanig van 1949 werkzaam was geweest. Op dezelfde vergadering werd de heer Wanschers geïnstalleerd als lid van de uitvoerende commissie van het bestuur van de Stichting. Onder: Op deze tijdens de vergadering gemaakte foto ziet u v.l.n.r. de heren H. A. B. v. d. Elzen (geheel op de rug gezien), M. J. Ringoir, C. G. Kapteyns, A. v. Berge, A. Kamps (gedeeltel. zichtbaar), Jac. F. Stap, W. Kloppenburg, J. Gombert, J. E. Jans, H. Wanschers, K. W. Berkemeier, G. Dooyeweerd, P. v. Herwaarden (gedeeltel. zichtbaar) en H. Miedema (geheel op de rug gezien). Niet aanwezig waren de heren: J. v. d. Werf en J. A. Roose. EERVOLLE BENOEMINGEN VOOR DE HEER J. VAN ROON, HOOFD B.Z.B. TE ROTTERDAM Naar wij vernamen is de heer J. van Roon, hoofd Bedrijfszelfbescherming van onze Rotterdamse brouwerij, met ingang van 1 oktober 1964 door burge meester en wethouders van Rotterdam benoemd tot brandmeester-commandant van bluseenheid 121 van de gemeente lijke brandweer. (De heer Van Roon is reeds van 1950 als brandmeester aan de vrijwillige brandweer van Rotter dam verbonden). Voorts werd d'e heer Van Roon op 16 september 1964 be noemd (gekozen) tot voorzitter van het college van brandmeesters, vrijwillig gedeelte, van de gemeente Rotterdam. Wij wensen de heer Van Roon gaarne geluk met deze e'ervolle benoemingen. Op 27 augustus arriveerde mevrouw M. Phaff-Sparreboom met haar twee kinderen uit Freetown. De heer A. van Dijk keerde op 5 september met zijn gezin uit Taranto terug naar Nederland. Na genoten verlof vertrok de heer W. Grethe met zijn gezin op 10 september per boot naar Léopoldville. Op 12 september arriveerde mevrouw G. Geerse-v. d. Hoef uit Moundou. De heer T. K. B. Albronda vertrok op 16 september naar Moundou, waar hij als machinist werkzaam zal zijn. Op 17 september vertrok de heer G. J. Smit naar Kaduna, waar hij de functie van machinist zal vervullen. In het gezin van de heer en mevrouw Salmon-Maycock vond op 19 september een blijde gebeurtenis plaats met de geboorte van hun zoon Nicholas Mark "William. De heer J. Haring keerde na genoten verlof op 19 sep tember met zijn gezin per boot terug naar Boma. De heer en mevrouw Dries-Slenters te Moundou werden op 21 september verblijd met de geboorte van een dochter, Tanja Alicia. Op 22 september vertrok de heer C. D. M. Koopmans naar Kumasi, van waaruit hij binnenkort zal doorreizen naar Freetown om daar de heer P. Phaff af te lossen. <9 De heer T. M. Zwart reisde op 24 september naar Free town, waar hij tijdelijk als machinist is gedetacheerd. Na genoten verlof keerde de heer K. F. W. Keiler op 26 september terug naar Lagos. De heer E. de Guliker keerde op 27 september met zijn vrouw uit Moundou terug naar Nederland. Op 30 september vertrok de heer J. van Meel met zijn gezin per boot naar Kuala Lumpur na hun verlof in Neder land doorgebracht te hebben. De heer P. J. A. Suykerbuyk vertrok op 2 oktober met zijn vrouw uit Kaduna met Europees verlof. Op 7 oktober vertrok de heer J. A. Koenraad met zijn vrouw uit Freetown, eveneens met Europees verlof. 15

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 17