nieuws Rijdende reclame in Frankrijk Onlangs ontvingen wij deze foto van de Franse Variomaton, samen met de kleine ton gefotografeerd tegen een indrukwekkende achtergrond, ergens in Bretagne. T-Ford bij de jaarlijkse reünie van de Kon. Ned. Weerbaarheidsvereniging Elk jaar komt een aantal reünisten van bovengenoemde vereniging, die Anton Geesink in de T-Ford U zult zich afvragen of deze judo reus in onze T-Ford kon, maar het ging! Wereldkampioen en sinds de laatste spelen ook Olympisch kam pioen judo alle categorieën Anton Geesink was enige tijd geleden onze gast, ter gelegenheid van een jubi- leumtournooi van de hockeyclub S.C.H.C. uit Bilthoven. Onze T-Ford reed hem, samen met de burgemees ter van Bilthoven naar het terrein, waar Geesink de openingsbully ver richtte. Eerste prijs voor „Efkes smeere!" In een door Philips (Roermond) uit geschreven fotowedstrijd won de heer J. H. Piepers de eerste prijs met de hierbij afgedrukte foto (links), die hij het motto „Efkes smeere!" gaf. veld Soesterberg, waar na de rond leiding verschillende vliegdemonstra- ties werden gegeven. Deze demon straties, alsook de gehele ontvangst op het vliegveld maakten diepe in druk op en werden zeer gewaardeerd door het gezelschap. Voor de groeps foto stelde men zich op vóór een Hunter straaljager; links ziet u de T-Ford, die ook deze keer weer het bestuur had vervoerd. Na af loop dronken gasten en gastheren in de officiersmess gezamenlijk menig glaasje Heineken. 's Avonds kregen de reünisten een diner aangeboden in het kamp Crailo in Hilversum. Bij ieders bord prijkte een blikje Heine ken, met daarop aangebracht het menu. Het is welhaast onnodig te zeggen, dat het optreden van de T-Ford op het vliegveld veel succes oogstte bij de vele luchtmachtofficieren. enige tientallen jaren geleden werd opgeheven, bijeen in het kamp Crailo. Bij die gelegenheid wordt het bestuur van de reüniecommissie steeds door onze T-Ford vervoerd. Dit jaar wa ren de reünisten te gast op het vlieg

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 14