HEINEKEN BIJ HET TIENDE ZEEUWS FRUITCORSO TE GOES nieuws overal Het fruitcorso werd geopend door onze reclamewagen met geheel voorop het tamboercorps van onze Bossche brouwerij. Voor de tiende maal heeft de „Stich ting Zeeuws Fruitcorso", die zich in de achter ons liggende jaren een grote internationale vermaardheid heeft verworven door het organiseren van een jaarlijkse fruitweek te Goes, met aan het slot als hoogtepunt het Fruitcorso, opnieuw lauweren ge oogst tijdens de van 12 tot en met 19 september jl. gehouden fruitweek. Dit grootse evenement richt wel heel duidelijk de schijnwerper op het voor treffelijke Zeeuwse fruit en terecht! Tienduizenden bezoekers, die van heinde en ver op zaterdag 19 septem ber jl. naar Goes, een stad met toekomst! waren gekomen om het magnifieke corso langs zich heen te zien trekken, hebben genoten van dik wijls gedurfde uitingen van kunstzin nigheid van uiteenlopende aard, waar in vanzelfsprekend het puikje van het Zeeuwse fruit centraal was ge steld. Maar ook honderdduizenden thuisblijvers waren, al was het dan ook slechts voor enkele ogenblikken via hun televisiescherm, in de gelegen heid deze voor Europa unieke ge beurtenis gade te slaan. Een welge meende gelukwens met dit nieuwe succes aan het adres van de organi satoren is zeker op zijn plaats. Dat dankzij de activiteiten van onze huis- verbruik vertegenwoordiger, de heer Krieger, Heineken zo geweldig deelde in de enorme publieke belangstelling, die voor deze fruitmanifestatie be stond, stemt tot grote voldoening. Door middel van ontelbare spandoe ken kwam men Heineken letterlijk overal tegen! Maar er was méér waar door Heineken van zich deed spreken. Het fruitcorso werd nl. geopend door ons Bossche Tamboerkorps, onmiddel lijk gevolgd door onze keurig ver zorgde en aan deze festiviteit aan gepaste reclame-wagen. Deze Heine ken presentatie was voor de uit zes deskundigen bestaande jury aanlei ding in de afdeling reclamewagens ons een eerste prijs, een fraaie beker, toe te kennen. Succes dus aan het einde van deze fruitweek. Maar ook aan het begin van de feestelijkheden Vergezeld van haar hofdames kwam de fruitfee eigenhandig een pilsje tappen in de Heineken bar. was Heineken present. Op zaterdag avond 12 september jl. heeft de Goese Middenstandscentrale op de Grote Markt in fruit-feestend Goes aan bijna 900 gasten, gezeten aan lange witgedekte tafels, voor de derde ach tereenvolgende keer een openlucht maaltijd bereid, waarbij liefst 600 kg mosselen, circa 900 broodjes en 750 liter Heineken bier werd geconsu meerd! Onder dit „mossel- en bier volk" bevond zich ook de fruitfee 1964, Matty Schipper, met haar beide hofdames, Ina v. d. Guchte en Netty Verschoore. Naast het opgerichte po dium draaide de dubbele Heineken bar op volle toeren. Het was nauwe lijks bij te houden maar ons bier, de mosselen en de broodjes waren weer best! vRh. De mosselmaaltijd op de Grote Markt van Goes, zaterdag 12 september jl. Op de achter grond de dubbele Heineken bar, die op volle toeren draaide. 10

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 12