Op deze pagina enkele spelmomenten uit de voetbalwedstrijd Amsterdam-Rotterdam. De Amsterdamse doelman weet (foto hieronder) het gevaar nog te bezweren, maar tegen dit schot van Rijthoven had hij geen verweer, 01. (Foto rechts). Ten tweede male juichen de Rotterdammers, die tegen Amsterdam in totaal vier doelpunten maakten. Maasstad zegevierde met de hoofd stad op de tweede en de St. Jans- stad op de derde plaats. Een goede prestatie van Rotterdam, omdat de ploeg door een knieblessure van mej. Schönberger gehandicapt was. Het damesdubbel Rotterdam- Amsterdam werd dan ook door Amsterdam gewonnen. Toch heeft het doorzettingsvermogen van mej. Schönberger ertoe bijgedragen, dat het gemengd dubbel, waarin zij samen met Van Ginneke tegen Den Bosch speelde, gewonnen werd en zodoende de nodige punten bin nenkwamen. Rotterdam gaf het damesdubbel tegen Den Bosch ge wonnen in verband met het terug trekken van de Rotterdamse dames door de blessure van een van hen. De Bossche heren waren zwakker dan vorig jaar, de dames daaren tegen sterker. De Amsterdamse ploeg was even sterk als vorig jaar. Wat de heren van Amsterdam en Rotterdam betreft, is het opmer kelijk, dat nu reeds vijf jaar steeds dezelfde spelers aan het net komen. Zij kunnen zo langzamerhand tot de veteranen gerekend worden. Wij zouden willen vragen: Zijn er bij Heineken geen jonge tennisspelers, die de volgende keer hun oudere collega's eens willen aflossen? Dat zou wellicht ook een wijziging in de krachtsverhoudingen betekenen en de spanning ten goede komen. VOETBAL Fel, op het laatst misschien té fel, is er gestreden op het voetbalveld van Concordia SVD. Begonnen werd met de ontmoeting Den BoschAmsterdam, een aardige wedstrijd met de gastheren iets in de meerderheid. De stand bleef echter tot het einde dubbelblank.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 20