versloeg Den Bosch in de enkel en dubbelspelen met 100, waar mee het de eerste twee punten in de wacht sleepte. Ook tegen de Amsterdammers waren de Bossche spelers niet op gewassen, getuige hier de einduit slag van 91. Amsterdam stond toen op gelijke hoogte met Rotter dam en deze beide rivalen moesten, evenals vorig jaar, uitmaken wie als eerste zou eindigen. Het waren de Maasstadbewoners, die de beste slag bleken te bezitten. Met 73 verwezen zij hun tegenstanders naar de tweede plaats. Het win nende Rotterdamse team bestond uit mevrouw A. M. Brandsma-de Ritter en de heren H. Brandsma en D. Berghout. TENNIS Het is niet overdreven te zeggen, dat de strijd op de beschutte en dus windstille „Bastion Baselaar" banen zich in een baaierd van hitte heeft afgespeeld. Beginnen we met de uitslagen AmsterdamDen Bosch 30 RotterdamDen Bosch 21 AmsterdamRotterdam 12 dan zien we, dat ook hier de Overzicht van de wedstrijden op de „Bastion Baselaar" banen. Op de voorgrond het dames- dubbel Amsterdam (rechts) met mevr. Stap-Kant/mej. Schoemaker tegen Den Bosch met mej. Dijkshoorn aan het net. Haar partner, mej. Michielse is op deze foto niet zichtbaar. Op de achter grond het herendubbel Amsterdam, Dammers/Gimbel (rechts) tegen Den Bosch, Pelsmaeker/ De Weger. dammers werkelijk oppermachtig en zij legden dan ook met het hoogst haalbare aantal punten (4) beslag op de eerste plaats. De ver schillende wedstrijduitslagen logen er dan ook niet om: Rotterdam Mej. Michielse (B) in volle actie. Op de sportdag maakten we nog een foto van het Rotterdamse team, dat dit jaar in de com petitie opnieuw kampioen werd (klasse 2B). V.l.n.r. Van Houweninge, mej. Roos, mej. Kleijngeid, Van Ginneke. Spelmoment uit het herendubbel Den Bosch op de foto De Weger (I.) en Pelsmaeker tegen Rotterdam. 17

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 19