Astridbeker voor de vijfde i I nterbrou werij - spor* In de nu vijfjarige geschiedenis van de Interbrouwerij-sportdag zal de jongste ontmoeting, die zaterdag 13 juni jl. in Den Bosch plaatsvond, in ieder geval als de warmste geboekstaafd worden. In een tropische hitte streden de deelnemers in acht takken van sport om de eerste plaats en het moge dan misschien zijn, dat deze sportdag als de minst spannen de gekenmerkt zal worden, aan de spelers heeft het beslist niet gelegen. Met een in deze temperatuur onbegrijpelijk enthousiasme wierpen bij voorbeeld de voetballers zich in de strijd, terwijl ook de tennisspelers en -speelsters ondanks de moordende hitte zich volledig gegeven hebben. Aankomst van de Amsterdamse en Rotterdamse deelnemers en supporters. Het aangenaamst wellicht hebben de hengelaars de dag doorge bracht. Het geweld van de kope ren ploert werd aan het „Putterse Wiel" door een lekker briesje aan merkelijk verzacht, men zat veelal met de blote voeten in het koele water, dronk op tijd zijn (koude!) pilsje en ving nog aardig wat vis op de koop toe! Datzelfde briesje bracht voor de openstaande ramen van café „De Rode Leeuw" de nodige verkoeling voor de biljarters en zorgde in het ont vangstgebouw van de brouwerij ervoor, dat ook de bridgers het hoofd koel konden houden. De klaverjassers in de kantine hadden evenmin veel last van de warmte, in tegenstelling tot de deelnemers aan de judo- en tafeltenniswed strijden in de garage, waar menig zweetdruppeltje gevallen is. We zullen ons maar niet wagen aan een schatting van de pondjes li chaamsgewicht, die in Den Bosch De gasten werden in gehaald door het Bos sche tamboerkorps. 12

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 14