cursus, dokter J. H. Hovy, onze bedrijfsarts, de E.H.B.O.-instructeur, de heer A. C. Bastiaans en de heer C. Zoutman, baas bottelarij, die hen steeds zo trouw terzijde stond. De examencommissie stond onder leiding van dokter H. Jaeger, ge meentearts, daartoe aangewezen door het Centraal Bureau voor de afgifte van het eenheidsdiploma E.H.B.O. De geslaagden waren de heren H. A. Brouwer W. E. Drijver P. L. L. Dijkgraaff B. Eibers G. F. H. Gischler drs. J. J. C. Goos L. Hof Keiler H. JLeeflang L. Mol T. Opdam G. Pothoven B. W. Siemens F. C. Seger M. Tania F. U. Verver ir. Chr. de Vlieger A. Wijnands De elf geslaagden voor het Rijksdiploma brandwacht 2de klas met hun instructeur en het hoofd B.Z.B. Amsterdam. V.l.n.r. C. van Os, instructeur, G. v. d. Meulen, A. Koornstra, J. M. Bekker, G. Dooyeweerd, R. de Jong, A. Mulder, H. B. Bekker, H. C. L. Holtuin, L. Lassooy, A. Schutter, L. Hof, hoofd B.Z.B., en C. A. F. Boskemper. (Foto C. van Rooijen). de elr opgegeven kandidaten het ge- noegen mochten smaken, deze studie met een goed resultaat te kunnen afronden. Proficiat heren met deze prestatie en het zo waardevolle Rijksdiploma. Een woord van lof ook aan de instructeur, de heer C. van Os, die de laatste jaren de ploeg zo goed heeft getraind. Op zaterdag 30 mei 1964 nam een ploeg van de bedrijfsbrandweer deel aan de provinciale wedstrijden klasse 2A in Diemen. Onder ideale weersom standigheden moest in het open veld een object worden bestreden, waar van de enscenering bijzonder geslaagd was. Van de elf deelnemende bedrijven eindigde onze ploeg op de zevende plaats, echter met een jury-beoor deling „ruim voldoende". In deze vrij hoge klasse een bijzon der goed resultaat. De heren H. Bekker (2de van links) en Bos kemper houden een niet op de foto zichtbare propaantank nat. De bedrijfsleider, drs. Goos, feliciteert de heer G. v. d. Meulen. (Foto C. van Rooijen). BEDRIJFSBRANDWEER Op 15 mei 1964 werd het Rijks diploma brandwacht 2e klas uitge reikt aan elf leden van de bedrijfs brandweer. Het examen was afgeno men op 24 april 1964, gelijktijdig met kandidaten van andere bedrijven. Het is verheugend, dat na een aantal jaren van intensief oefenen en studie Op de voorgrond: de heren De Jong (r.) en Lassooy aan de straal- pijp. Op de achtergrond: bevelvoerder Koornstr* (r.) geelt aanwijzingen aan de heren J. Bekker en Van der Meulen.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 5