Rotterdamse gepensioneerden hadden fijne dag „De Efteling" In afwachting van de warme lunch (foto boven). Na een heerlijke dag in ,,De Efteling" toog men weer huiswaarts (foto rechts). Woensdag 10 juni jl. trok de oude garde van onze Rotterdamse brou werij er weer op uit voor hun jaar lijkse uitstapje. Het doel van de tocht was, evenals vijf jaar geleden, het prachtige park „De Efteling". Zes bussen brachten het gezelschap, onge veer 260 man sterk, na een mooie tocht via Kinderdijk (met zijn be roemde molens), Gorcum (met zijn nieuwe brug) en Geertruidenberg tegen elven op de plaats van bestem ming. De weergoden hadden voor deze dag hun medewerking volledig toegezegd en een uitbundig zonnetje straalde op onze gepensioneerden neer. Na aankomst zocht het gezel schap eerst het terras van het res taurant op, waar men bij een kopje koffie met gebak genoot van het prachtige uitzicht. Daarna maakten velen van onze oude garde een wan deling door dit bijzonder mooie park met zijn vele en boeiende attracties. Om precies twee uur was iedereen weer terug voor de warme lunch in de bovenzaal van het restaurant. In tussen had de heer Emmens zich met zijn vrouw bij het gezelschap ge voegd. De komst van onze oud directeur was voor de aanwezigen, die allen hem zo goed kennen, een prettige verrassing. Ook de heer Emmens zelf beleefde veel plezier aan het hernieuwde contact met zijn vroegere medewerkers, zoals hij het uitdrukte. In zijn tafelspeech haalde de heer Emmens nog enkele herinne- 's Middags voegden de heer en mevrouw Emmens zich bij het gezelschap. Zij werden bij de ingang door de heer Oosterbroek (links) begroet. ringen uit vroeger jaren op. Sprekend over de groei van ons concern, wees hij er met gerechtvaardigde trots op, dat de aanwezigen in hun tijd daar toe een belangrijk steentje hadden bijgedragen. Tot slot beloofde de heer Emmens alles te zullen doen om de volgende keer weer bij het uitstapje aanwezig te zijn. Links boven: Het restaurant; boven: HeerlijI in het zonnetje op het terras. Na het diner zocht ieder weer zijr of haar bus op. Via Breda en Z drecht reden de bussen in snelle vaari terug naar de brouwerij, waar ir Hollandia met het gezellig samenzijn- na-afloop, muzikaal opgeluisterc door „onze" Joop van Bergen, dezt hoogtijdag voor onze werd besloten. De echtparen Termaaten (1e en 3e van links en Vlasblom gekiekt vóór ,,De Vliegende Fakir" een van de attracties in het sprookjesbos.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 23