Afscheid H. Brugman en J. G. Termaaten VERSJES VAN 'T VAT (6) Ons Heineken bier is voor velen Dè drank voor hun dorstige kelen, Heeft u het in huis, Stop het dan in de kluis, Want heus, het is bier om te stelen. B. VAN LIER De heer J. G. Termaaten, die op 29 mei jl. afscheid nam van de brouwerij te Rotterdam, ontving onder andere een geschenk namens de bedrijfsbrandweer, waarvan hij sedert de oprichting lid was geweest. Het werd hem aangeboden door de heer Smit. Op de laatste werkdag van de vorige maand namen twee van onze oudge dienden afscheid van de Rotterdamse brouwerij. Het waren de heren H. Brugman en J. G. Termaaten, die na een diensttijd van respectievelijk (ruim) veertig en (bijna) vijftig jaar van hun welverdiende pensioen gin gen genieten. Tijdens de ontvangst bij de bedrijfs leiding kwamen verscheidene gebeur tenissen en toestanden uit hun beider diensttijd weer tot leven. De heer Brugman is de afdeling, waar hij bij zijn indiensttreding kwam te werken, de tapkelder, trouw gebleven. De heer Termaaten echter ging van de stal naar de bottelarij over, waarna hij meer dan een kwart eeuw in de mouterij werkzaam was. Vervolgens maakte hij verscheidene jaren deel uit van het personeel van de mechanische werkplaats. De laatste twee jaar be heerde hij het technisch magazijn. Na de ontvangst bij de bedrijfsleiding wachtte de afscheidsreceptie in Hol- landia, waar velen bijeengekomen waren om deze twee collega's uit te luiden. Om te beginnen ontvingen beiden namens de vakorganisatie uit handen van de heer Kort een mooie taart. Daarna hield de heer De Lange, chef-machinist, een toespraak, die hij vergezeld deed gaan van een cadeau onder couvert namens het jubileum fonds voor beide heren en een paar prachtige „actiefoto's" voor de heer Termaaten. Vervolgens richtte de heer Zom zich met enkele toepasselijke woorden tot de heer Brugman en overhandigde hem een fruitmand. De bedrijfsbrand weer, waarvan de heer Termaaten van de oprichting af lid is geweest, was vertegenwoordigd door de heer Smit, die namens het corps een ca deau overhandigde. De heer Puts ten slotte dankte de heer Termaaten voor de voortreffe lijke wijze, waarop deze de laatste jaren het technisch magazijn beheerd en de werkorderadministratie bijge houden had. Het laatste woord was aan de heer Termaaten, die mede namens de heer Brugman dankte voor al hetgeen hun bij dit afscheid ten deel was gevallen. Op dezelfde dag ging de heer H. Brugman (I.) te Rotterdam met pensioen. Rechts zijn directe chef, de heer Moelker. DANKBETUIGINGEN Voor de meer dan hartelijke belangstelling (zelfs uit Amerika, van de familie Roodenburg), ondervonden bij mijn 40-jarig jubileum, en voor de cadeaus en de bloemen, die ik bij die gelegenheid mocht ontvangen, wil ik gaarne dankzeggen aan directie, bazen, collega's en vrienden. In het bijzonder ook dank ik de reisvereniging „Vers van 't Vat" voor de ontroerende en treffende wijze van huldiging op de aangeboden feestavond en voor het prachtige horloge en de mooie bloemen. E. DEKKER Mede namens mijn vrouw dank ik directie, bazen en collega's voor de belangstelling en voor de cadeaus, die ik bij mijn 40-jarig jubi leum mocht ontvangen. N. SMEETS Mede namens mijn vrouw dank ik bedrijfs leiding, bazen en collega's voor de enorme belangstelling, die ik bij mijn afscheid mocht ondervinden. J. J. TERMAATEN Gaarne wil ik hierbij dankzeggen voor alles, wat ik bij mijn afscheid mocht ondervinden. H. BRUGMAN Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank voor de ontvangst en de ondervonden attenties van de zijde van directie, bazen en collega's ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum. M. J. VAN DRONGELEN. Gaarne wil ik, mede namens mijn echtgenote, mijn hartelijke dank betuigen aan directie, bedrijfsleiding, chefs, bazen en collega's, voor de vele blijken van belangstelling en voor de geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. K. B. SMINK 20

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 22