VIJF JUBILARISSEN IN ROTTERDAM SAMEN twee eeuwen DIENSTVERBAND hoven mocht een cadeau in ontvangst nemen. Vervolgens sprak de heer Hof namens de groep E.H.B.O.'ers in opleiding, waarvan de jubilaris deel uitmaakt. Het in snelverbanden en pleisters ge wikkelde zenuwkalmerende middel in literfles, dat de heer Hof de jubilaris overhandigde, in verband met het E.H.B.O.-examen, dat deze op 26 mei zou moeten afleggen, leek op afstand gezien veel op een keelontsmettings- middel op alcoholbasis. Mevrouw Pothoven kreeg van de heer Hof bloemen. De heer Hoofs, die tien jaar met de jubilaris in Maastricht heeft samen gewerkt, sprak namens de bazen van Den Bosch. Hij dankte de heer Pot hoven vooral voor hetgeen hij van hem geleerd heeft en overhandigde een boek als geschenk. Na hem sprak de heer Smit namens de bazen van Rotterdam. Hij herin nerde in het bijzonder aan de periode waarin de jubilaris met hem de bazen- cursus te Rotterdam volgde. Ook hij gaf een cadeau. Nadat de onlangs gepensioneerde heer Vos zijn waardering had geuit voor de prettige contacten, die hij met de jubilaris heeft gehad en de heer Noor deloos zijn chef een cadeau in het vooruitzicht had gesteld, dankte de jubilaris voor het gesprokene en de geschenken. Na afloop van het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd bijeen onder het genot van een goed glas Heineken. Se. 40-jarig jubileum E. Dekker, S. van der Koore, M. J. van Drongelen, N. Smeets en J. Kraayenbosch Medio mei van dit jaar was het voor vijf van onze medewerkers in Rot terdam veertig jaar geleden, dat zij bij Heineken in dienst traden. Voor de heren E. Dekker en S. van der Koore was de precieze datum 16 mei, voor de heren M. J. van Drongelen De tweede jubilaris in deze rij was de heer S. van der Koore, die in het ketelhuis waakt ever de stoomvoorziening van de Rotterdamse brouwerij. en N. Smeets 17 mei, terwijl de heer J. Kraayenbosch veertig jaar geleden op 19 mei voor de eerste keer zijn werk op de brouwerij begon. De ontvangst van deze vijf jubila rissen vond plaats op 15 mei jl. in de raadskelder, waar ir. Wanschers, bij afwezigheid van de bedrijfsleider, ir. Van Rossem, als gastheer optrad. De heer Wanschers, die deze plezierige taak in het verleden reeds vele malen vervuld heeft, heette de jubilarissen en hun echtgenoten van harte wel kom. Mede namens de directie wenste hij de vijf heren geluk met deze bij zondere dag en dankte hij hen voor de vele goede diensten de brouwerij in de afgelopen veertig jaap bewezen. Nadat de heer Wanschers vervolgens enkele bijzonderheden uit de loop baan bij Heineken van de vijf jubi larissen had gememoreerd, wees hij er op, dat zij steeds trouw waren gebleven aan hun taak, die zij in ver schillende afdelingen van het bedrijf naar tevredenheid vervuld hadden. „Gaarne wil ik u nogmaals hartelijk daarvoor danken," aldus onze onder De heer E. Dekker, voorman emballage, voor wie het 16 mei jl. veertig jaar geleden was, dat hij bij Heineken in dienst trad. directeur, die zijn toespraak besloot met het uiten van de wens, dat zij de resterende jaren bij Heineken in dezelfde prettige verstandhouding, en tevens in goede gezondheid, mogen volmaken. Daarna speldde de heer Wanschers de jubilarissen één voor één de gouden Heineken ster met briljant op, vijfmaal, voor in totaal twee eeuwen dienstverband. 18

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 20