Het tweede commerciële Pinksterkamp in de„Heineken Hoek" BIJ DE FOTO'S LINKS Boven: De huldiging van de jarige heer Kuikmsn. Midden: „Ballentent". Onder: V.l.n.r. de heer en mevrouw Kuper, de heer Spierings en de heer Van der Weyden. FOTO RECHTS: Anne Spierings temidden van de „overschotjes". zijn verjaardag vierde. Hoewel het prachtig zonnig en droog weer was is het tóch een natte bedoening ge worden! De heer Garvelink had kennelijk óók op een feest gerekend, hij had althans gezorgd voor een mobiele tapinstal latie. Verder waren wij allemaal voor zien van een voorraad blikbier. Over gebrek aan belangstelling hebben we niet te klagen gehad. De heren Veen- hof, Sikking en Bosch kwamen ons opzoeken en ook de heer Prins uit Acht was van de partij. Dit alles, nog gekoppeld aan een ge zamenlijk diner in de kantine, ons aangeboden door de heer Kuikman en een overdadige dosis zon heeft dit Pinksterkamp in de Heineken Hoek weer tot een geslaagd festijn gemaakt. G. J. Stil Een kijkje in de Heineken Hoek. Het leek alsof we niet weggeweest waren. Zoals we verleden jaar na Pinksteren de „Heineken Hoek" had den achtergelaten, lag hij (of zij?) er nog: eenzaam en verlaten. Toch was het druk genoeg op „onze" Bladelse camping „De Achterste Hoef". Ditmaal echter hadden de heren Garvelink en Van Maurik (de exploitanten) de „Heineken Hoek" voor ons gereserveerd. Was het gezelschap verleden jaar be perkt tot de heren Kuikman, Van der Weyden en ondergetekende met hun gezinnen, dit jaar was de club wat groter: de families Van der Schouw, Spierings, Kuper en Van der Velden hadden intussen besloten óók cam ping te gaan beoefenen. Dat het een kampeer„feest" is ge worden zult u begrijpen, temeer daar de heer Kuikman op le Pinksterdag 12

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 14