PERSONALIA BUITENLAND Het kantoor in aanbouw (maart 1964). De hoofdingang komt in het gedeelte links op de foto. In het gebouw geheel rechts worden de was- en kleedgelegenheden, alsmede het mout- magazijn ondergebracht. Op deze, eveneens tamelijk recente foto ziet u links de machinekamer, in het midden twee water tanks en rechts het transformatorhuis in aanbouw. Op 28 maart vertrok de heer J. Schalk uit Boma met Europees verlof. Zijn vrouw en kinderen waren reeds enkele weken eerder vooruitgereisd. Uit Kumasi bereikte ons het heuglijke bericht van de geboorte op 2 april van Marretje, dochter van de heer en mevrouw Horstman-Pameyer. Op 8 april reisde de heer H. G. Liebetrau met zijn gezin met Europees verlof naar Duitsland. De heer en mevrouw De Groot-Fernhout te Lagos werden op 9 april verblijd met de geboorte van een zoon, Adriaan Dick. Op 13 april trad de heer H. F. de Vries te Ede in het huwelijk met mejuffrouw S. P. van Mourik. Het bruidspaar vertrok op 16 april naar Kumasi. Een blijde gebeurtenis vond plaats in het gezin van de heer en mevrouw Hirt-Hagenaars, waar in hun verlof op 16 april een dochter, Jacqueline, geboren werd. De heer L. E. Schilling vertrok op 17 april met zijn vrouw uit Kuala Lumpur met Europees verlof. Op 20 april werden de heer en mevrouw Gerritsen-van der Have te Kaduna verblijd met de geboorte van een zoon, Robert Jilles. Mevrouw W. E. M. van Staveren-v. d. Sanden vertrok op 25 april naar Aba, waar haar man sinds kort werkzaam is. Op 29 april vertrok de heer J. van Meel met zijn gezin uit Kuala Lumpur per boot naar Nederland voor het door brengen van hun verlof. e De heer C. G. van Meel, voorheen werkzaam in Aba, werd op 1 mei aangesteld tot Assistent Technische Opleidin gen in Rotterdam. e Op 2 mei vertrok de heer C. Koovman met zijn vrouw met Europees verlof uit Lagos. Mevrouw E. G. Kraft-Huizinga reisde op 2 mei naar Lagos, waar haar man sedert enige maanden gestationeerd is. e Op 7 mei vertrok mevrouw L. J. Vonk-de Ruiter met haar kinderen uit Antwerpen per boot naar Boma. De heer E. R. Meijers keerde met zijn gezin op 9 mei terug naar Lagos na genoten verlof. Eveneens op 9 mei vertrok de heer H. Rodenburg met zijn gezin naar Gisenyi, waar hij als machinst is tewerk gesteld. 5

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 7