VAN ONZE VERENIGINGEN HEINEKEN SPORTDAG 1964 Zoals wij in het vorige nummer van Vers van 't Vat konden bekendmaken, zal de jaarlijkse ontmoeting op het sportieve vlak tussen onze drie brouwe rijen deze keer in Den Boscb worden gehouden. De datum is vastgesteld op zaterdag 13 juni a.s. en weer zullen de deel nemers, in acht takken van sport, strijden om de hoogste eer met als inzet de Astrid- beker. Deze trofee is reeds vier maal in successie door de Rot terdammers gewonnen en zij zullen er op gebrand zijn de beker voor de vijfde maal (en dan definitief) in hun bezit te krijgen. In hoeverre de Amster dammers of de Bosschenaren daar een sportief stokje voor zullen steken, dat zullen de wedstrijden ons leren. Van de krachtsverhoudingen is ons op dit moment hoegenaamd niets bekend. Op de dag zelf zullen de deel nemers uit Amsterdam en Rot terdam tegen 10.00 uur op de Veemarkt arriveren en vandaar, voorafgegaan door het Bossche tamboercorps, gezamenlijk naar de brouwerij gaan. Na de ont vangst beginnen, om ongeveer 11.30 uur, de wedstrijden. De „binnensporten" klaverjassen/ bridge en tafeltennis/judo zul len in resp. het ontvangstge bouw en de garage worden gehouden. De voetballers ver trekken naar het Concordia SVD-terrein, de tennisballen zullen weer heen en weer vlie gen op de „Bastion Baselaar"- banen, terwijl de hengelaars hun aas zullen uitgooien in het „Putterse Wiel". De vijfde bin nensport, het biljarten, vindt plaats in café „De Rode Leeuw". Wij wensen deelnemers en supporters mooi weer en prettige, sportieve wedstrijden, waarbij de sterkste zal winnen. Tot ziens, zaterdag 13 juni a.s., in Brabants hoofdstad! BIUARÏNIEUWS Heineken op een goede derde plaats in de B.B.B. Op 28 april j.l. werden de laatste wedstrijden gespeeld voor de Bedrijfs Biljart Bond. De vier sterkste ploe gen, waaronder Heineken, moesten toen uitmaken wie op de eerste plaats zou eindigen. De Heineken ploeg, die op de vierde plaats stond, kreeg deze avond de favoriet E.N.C.K. uit Vlaardingen op bezoek. Deze ploeg heeft de gehele competitie de leiding gehad en zij was bijna onverslaan baar. Alleen in de laatste weken gingen de zenuwen ook mee spelen en lukte het niet zo best meer. Uit de beschikbare Heineken spelers wer den met zorg de acht beste spelers gekozen en zo ging men beginnen. Aan het slot van de avond hadden wij E.N.C.K. met 106 verslagen, voor onze ploeg een heel goede pres tatie. Doordat Shell door Hudig Veder met dezelfde cijfers was ver slagen, kwam Heineken op de derde plaats met twee punten achterstand op no. 2. De eindstand van de vier sterkste ploegen was nu: 1. E.N.C.K109 punten 2. H. V106 punten 3. Heineken 104 punten 4. Shell 101 punten De beste Heineken-spelers in deze competitie waren: 1. Key - 2. Wensveen - 3. Van Gent - 4. Steenhorst. Ook op onze andere spelers kunnen wij trots zijn: het eerste club jaar en een zo'n goede plaats, dit geeft moed voor volgend jaar. Mogelijk kunnen we dan nog betere resultaten behalen. Het is misschien aardig om te weten, dat wij gezamenlijk 6045 caramboles maakten in deze 96 partijen. Als beste supporter hadden wij dit jaar Hoogmoed die, ook al kon hij eens niet spelen, toch aanwezig was. Kom aan, clubvrienden, probeert u nog een beetje meer belangstelling voor uw sport op te brengen, óók als u zelf eens niet kunt spelen. Ook de heer Pols, een oud Heineken-gediende weet waar het gezellig is; hij is elke zaterdag op het appèl, best biertje, sigaartje en een fijne „kop koffie verkeerd" en om twaalf uur weer eens naar huis. Vanaf 5 mei zal Heineken meespelen om de „Flat bokaal". De laatste wedstrijden hier voor zullen op 26 en 29 mei gespeeld worden. De Geus R.L.T.C. „HEINEKEN" Het nieuwe tennisseizoen is wederom begonnen. De toeloop tot onze ver eniging is dit jaar bijzonder goed te noemen en wij zijn dit seizoen ge start met 43 leden. Het bestuur hoopt, dat er uit deze leden goede tennissters en tennissers te voorschijn komen, vooral wat de dames betreft. Aan gezien de heren van het Heineken I-team reeds de z.g. „veteranenleef- tijd" bereikt hebben, willen wij ook de jeugdige heren-leden opwekken hun beste beentje voor te zetten. Hoofdzaak is: trainen, trainen en nog eens trainen. Gaat niet bij de pakken neerzitten; om goed te kun nen tennissen heeft men enige jaren nodig. Er wordt gespeeld op de IJs club Kralingen en wel op: maandagavond 3 banen woensdagavond 2 banen vrijdagavond 3 banen zaterdagmiddag 1 baan Aan de zaterdagmiddag-competitie nemen wij deel met twee teams, resp. in de 2de en 3de klasse. De volgende wedstrijden werden reeds gespeeld: 25 april: Toeg H'berg 13Heineken 1 05 Heineken 2Vice Versa 6 32 7 mei Heineken 1Sunlight 1 50 S.L.V. 2—Heineken 2 4—1 9 mei: Heineken 1D.D.H. 8 32 T.I.O.D. 5Heineken 2 41 De helft van de competitie zit er weer op en Heineken 1 staat boven aan. Gaat zo door en het kampioen schap kan u niet meer ontgaan! Ons tweede team doet het helaas niet zo best, maar wij wensen hun al het goede toe voor de nog komende wed strijden. Het bestuur 21

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 23