Het gratis flesje Si-Si of Pepsi Cola, door Vrumona-Bunnik aangeboden tijdens de wandeltocht, smaakte uitstekend! De oudste deelnemer, de 82-jarige heer M. van Buul, die met twee kleinzoons de 10 km had gelopen, ontvangt hier zijn medaille uit handen var. mej. H. Molhuysen. Dialogica in New York Onze contactman in New York noteerde onlangs een telefoongesprek tussen twee koeltechnici, waaruit bleek dat de Engelse taal zelfs voor Amerikanen nog wel eens moeilijkheden oplevert. Het gesprek liep als volgt: 'Hello, are you there?' 'Yes, who arc you please?' 'Watt' 'What's your name?' 'Watt' 'What's your name?' 'Watt's my name' 'Yes, what is your name?' 'John Watt' 'John what?' 'Yes' I'll call on you this afternoon' 'All right, are you Jones?' 'No, I'm Knott' 'Will you tell me your name then?' 'Will Knott' 'Why not?' 'My name is Knott' 'Not what?' 'Not Watt. Knott' 'What?' (Uit Frigotechnica, april '64) In Cromvoirt: ,,Op de plaats (verplichte) rust!" hebben het niet noemenswaard druk gehad; er waren maar enkele blaren tc behandelen. Alle deelnemers brach ten de tocht tot een goed einde en de enige „uitvaller", die gemeld werd, was een knaap die kort na het ver trek op de brouwerij terugkeerde: hij gaf er om de een of andere reden de brui aan. De parcoursen voor de verschillende afstanden zijn bij de deelnemers bij zonder in de smaak gevallen. Ook over de organisatie was men goed te spreken. Zelfs werd gevraagd of het mogelijk zou zijn de volgende keer een speciale Heineken lange afstands mars (meer dan 55 km) te organi seren Ook met deze tweede voorjaarstocht Een eveneens krasse wandelaar was de 73- jarige heer M. P. Bozelie, die evenals vorig jaar op de 25 km uitkwam. heeft de wandelsportvereniging „Hei neken" 's-Hertogenbosch veel eer in gelegd. Het welslagen van deze tocht was voor een belangrijk deel te dan ken aan allen, die op de dag zelf op enigerlei wijze hebben meegewerkt. En zeer zeker ook aan het bestuur van de wandelvereniging, dat reeds in februari met de organisatie begon en dat alles tot in de puntjes heeft voorbereid. 20

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 22