Afscheid J. M. AM M Afscheid P. A. VOS Mede namens mijn vrouw dank ik directie, bedrijfsleiding, bazen, collega's en allen, die bij mijn 25-jarig jubileum van hun belang stelling hebben blijk gegeven. Tevens dank ik voor de cadeaus, die ik bij die gelegenheid mocht ontvangen. A. VAN ROON Zeer stel ik het op prijs, mede namens mijn vrouw, u allen hartelijk te danken voor de grote belangstelling, die ik bij mijn 40-jarig jubileum (tegelijk mijn afscheid) mocht ondervinden. Ook hen, die aan de gebruikelijke envelop hebben bijgedragen, betuig ik gaarne mijn erkentelijkheid. F. N. VOGTSCHMIDT Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank betuigen aan de directie en aan alien, di'e bij mijn afscheid op 28 april jl. van hun belangstelling hebben blijk gegeven. Verder wil ik nogmaals mijn dank uitspreken voor de geschenken en de bloemen, die ik bij die gelegenheid mocht ontvangen. J. M. AMM DANKBETUIGINGEN Ook namens mijn vrouw zeg ik directie, chefs, bazen en collega's gaarne dank voor de blijken van belangstelling en voor de cadeaus, die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. J. J. SMOOR Voor de vele blijken van belangstelling, die ik bij mijn afscheid van de brouwerij te Amsterdam op 29 april jl. mocht ondervinden en voor de cadeaus, die ik bij di'e gelegenheid mocht ontvangen, wil ik gaarne, mede namens mijn vrouw, aan directie, chefs en collega's mijn hartelijke dank betuigen. P. A. VOS Gaarne wil ik de directie en voorts in het bijzonder de collega's van de poortcontrole dankzeggen voor de getoond'e belangstel ling tijdens mijn ziekte. P. W. PLAGGE Samen met de heer Goos (rechts op de foto) en zijn directe chef, de heer Pothoven, bekijkt de heer J. M. Amm, die op 28 april jl. met pensioen ging, het fotoboek dat hij onder meer als geschenk ontving bij zijn afscheid van de brouwerij te Amsterdam. Dinsdag 28 april jl. was de dag, waarop de heer J. M. Amm, voorman van de kuiperij te Amsterdam, met pensioen ging, na bijna 39 jaar werkzaam te zijn geweest in de kuiperii. In 1925 kwam de heer Amm vanuit Duitsland naar Nederland waar hij als kuiper bij de brouwerij in Amsterdam in dienst trad. Gedurende lange jaren kon de heer Amm hier zijn hart ophalen aan het onvervalste oude kuipersvak, waarbij hij zich met zorg, liefde en groot vak manschap van zijn taak kweet. Als waardering voor dit alles werd de heer Amm op 8 december 1950 tot voor man van de kuiperij benoemd. De heer Goos, die als eerste spreker op trad, dankte de heer Amm voor zijn trouw en toewijding en roemde zijn grote plichtsbetrachting, die zijn hele diensttijd kenmerkte. De heer Pothoven, die eveneens zeer waarderende woorden sprak, bood na mens het gehele personeel de heer Amm een prachtig polshorloge aan. Als speciale verrassing overhandigde de heer Pothoven nog een bijzonder mooie serie foto's, betrekking hebbend op het oude kuipersvak en op het z.g. „uit- kelderen" in het bijzonder. Dat de heer Amm deze geste op prijs stelde behoeft geen nader betoog. Tevens maakte de heer Pothoven van deze gelegenheid gebruik om de heer Amm, die binnenkort met zijn vrouw naar zijn geëmigreerde zoon in Canada gaat, een voorspoedige reis toe te wensen. Na afloop dankte de heer Verver namens de heer Amm voor alle hartelijkheid op deze bijzondere dag ondervonden. S. De Amsterdamse brouwerij nam op 29 april jl. afscheid van de heer P. A. Vos, bankwerker algemene werkplaats. De rij van sprekers werd geopend door de bedrijfsleider, de heer Goos, die de scheidende heer Vos dankte voor de vele goede diensten, gedurende 36 jaar de brouwerij bewezen. Vervolgens sprak de heer Wijnands namens de technische dienst enige toepasselijke woorden, waar na hij mevrouw Vos een boeket bloemen aanbod. De heer Moes had de aangename taak om namens de collega's en verder het gehele personeel het afscheidscadeau, een polshorloge, te overhandigen. Namens de metaalbewerkersharmonie „Kunst en Strijd", waarvan de heer Vos vele jaren deel uitmaakt, sprak de heer Van Dijk enige waarderende woorden. Tenslotte haalde de heer Roose herinne ringen op aan het brouwersmannenkoor, waarin de heer Vos zijn deuntje duchtig meegezongen heeft. In zijn gloedvolle dankwoord richtte de heer Vos zich tot de sprekers, tot de aanwezigen en verder tot allen die aan het geschenk hadden bijgedragen. Vanaf deze plaats wensen wij de familie Vos vele jaren in goede gezondheid toe. W. Op 29 april jl. nam de heer P. A. Vos afscheid van de Amsterdamse brouwerij. Links de heer Roose, een van de sprekers, die herinneringen ophaalde aan de tijd van de vocale prestaties van de scheidende heer Vos. 16

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 18