Fotonieuws Begin mei werd in Hilversum een voet- baltournooi gehouden voor officieren van onze landmacht, luchtmacht en marine. Na afloop kregen de ongeveer zes honderd officieren een feestavond aan geboden in de kantine van kamp Crailoo, die voor deze gelegenheid geheel tot boerderij was omgebouwd. Ook de Hei- neken bar was aan deze omgeving aan gepast: door de staart op te lichten kon men bier tappen uit de uier van een levensgrote koe. Als gastheer van deze avond trad op de commandant van kamp Crailoo, de kolo nel J. van de Graaf, die (zie de foto) het eerste biertje uit de koe tapte; links van hem publiciteitsman Schipperijn. Een en ander had veel succes bij de officieren. De „verbouwing" van kantine tot boer derij was verzorgd door de welzijnsoffi- cier, kapitein C. Kloppert, die (rechts op de foto) goedkeurend toekijkt, terwijl de kolonel aan het tappen is. TULPENRALLYE 1964 Ook dit jaar was Heineken (natuurlijk) weer aanwezig bij de Tulpenrallye, die van 20 tot 24 april jl. gehouden werd. De T-Ford en de Variomaton deden dienst als officialwagen, terwijl verder de deelnemers bij de finish namens Hei neken een kleine surprise ontvingen. Op de foto ziet u de aankomst te Noord- wijk van de winnaars, de gebroeders Morley (Engeland), die hier juist de finishlijn passeren. r-FORD ALS JURYWAGEN Vrijdag 8 mei jl. deed onze T-Ford in Rotterdam dienst als jurywagen ter gelegenheid van een etalagewedstrijd voor leer lingen van de Gemeentelijke school voor de detailhandel. De leerlingen van deze vak school, waarmee Heineken reeds enige tijd nauw contact heeft, hadden in door veertien win keliers beschikbaar gestelde eta lages, met gebruikmaking van onder andere Heineken recla memateriaal, het geleerde in de praktijk gebracht, waarbij soms fraaie staaltjes etaleer kunst te bewonderen waren. Op de foto ziet u de jury en de T-Ford vóór de etalage, die de tweede prijs kreeg (slij terij Franse aan de Uitweg). Vermelding verdient nog dat onze meer dan veertig jaar oude T-Ford, die in Rotterdam en omgeving nog niet bekend is, op zijn rit door Rotterdam, Overschie, Schiedam en Vlaar- dingen allerwegen veel belang stelling trok. MET HEINEKEN NOG MEER MANS

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 12