Nieuws uit binnen- en buitenland HEINEKEN VOETBALCLUBS De foto boven toont u de door Heineken „geadop teerde" voetbalclub U.S.D. (Union Sportive de Douala) in Kameroen, die wij voorzien hebben van clubspeldjes. Van hun kant maken de leden en supporters weer reclame voor ons produkt. Laatstgenoemden bijvoor beeld dragen allen Heineken petten. Op de voorgrond zittend, tweede van links, onze medewerker in Kame roen, Tamo Thaddee. De foto onder laat u een andere voetbalclub zien, die de naam van ons produkt uitdraagt. Het is de afdeling voetbal van de Montet Bornala Club in Nice, die zich hier, gestoken in Heineken shirts, trots presenteert. Amsterdam heeft ook wat: DE BIERPiER Enige weken geleden is aan de Stadhouderskade in Amsterdam onze eigen pier, De Bierpier geheten, ge reedgekomen. Hij dient als aanlegsteiger voor zowel onze eigen Bierboeier als voor de rondvaartboten, die bezoekers voor onze brouwerij aan boord hebben. Het heeft zeer veel moeite gekost de desbetreffende vergun ning te verkrijgen en wij zijn dan ook bijzonder blij, dat de Bierpier er nu staat. Op de foto ziet u verder de Bierboeier, die, na enig geëxperimenteer, nu in zijn definitieve staat is gebracht. VARIOMATON IN FAKKELOPTOCHT Begin april organiseerden de studenten van de Land bouwschool in Deventer een fakkeloptocht door de stad. Zoals bij zovele evenementen droeg ook hier onze Variomaton belangrijk bij tot het welslagen van het feest. HEINEKEN OP DE 10e B.B.B.-BEURS Op de begin maart in Valkenburg gehouden 10e B.B.B.-beurs was Heineken goed vertegenwoordigd met een fraaie stand van Heineken's Bierhandel Maastricht. Op de foto ziet u achter de bar de heer Holleeder van onze reclame-afdeling, die belangrijk heeft bijgedragen tot het succes dat onze stand heeft gehad.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 8