DE IDEEËNBUS PERSONALIA BUITENLAND Heineken Sportdag 1964 De vijfde ontmoeting op het sportieve vlak tussen onze drie brouwerijen zal op zaterdag 13 juni a.s. plaatsvinden in Den Bosch. Eigenlijk was Amster dam deze keer aan de beurt om de wedstrijden te organiseren. Om redenen van organisatorische aard echter kon de Sportdag op de voorgestelde datum niet in de hoofdstad plaatsvinden. (Zoals u weetis de tweede zaterdag in juni de vaste datum voor onze sportdag.) Evenals twee jaar gele den zal de strijd om de Astrid-beker (vier maal door Rotterdam gewonnen) zich dit jaar weer in Den Bosch afspelen. In het volgende nummer hopen wij u nadere bijzonderheden te kunnen geven. Reser veert u alvast de datumTot ziens dan, zaterdag 13 juni a.s. in Brabantshoofdstad! Door de plaatselijke ideeënbuscommissie van Den Bosch en Rotterdam werden de volgende beloningen toegekend: DEN BOSCH C. Coeleveld - bottelarij - 10, Het aanbrengen van een plastic scherm bij de inpakkers. Voordeel: voorkomt ongevallen door springende flessen. F. Bozelie - perron leeg - 20, De klemschotten op de Heineken spoorwegwagons te voorzien van haken. Voordeel: minder breuk en minder kans op ongelukken en schade. A. van Rooy - legkelder - 10, Het aanbrengen van pijpjes op de ontluchtingskraantjes van de Sigristmeters ter voorkoming van vervuiling van de muur bij de meter. P. v. d. Werff - garage - 10, Het gebruiken van een automatische vulkraan op de diesel- en benzine-oliepomp. C. Gielis - mech. onderhoudsdienst - 35, Het aanbrengen van olieverzadigde vilten ringen op de assen en spieën van de klaringskuipen. Lagere smeer- kosten, A. de Boer - mech. werkplaats 25, Het verbeteren van de condensafvoer van de warmte wisselaars bij de warmwaterbakken in de ziederij en het aanbrengen van een stoominjecteur (bij noodgevallen te gebruiken). Voordeel: verbetering warmwatervoorziening. A. de Boer - mech. werkplaats - 15, Het vervangen van rubberringen op afsluiters van de wortcentrifuges door nylon ringen. Voordeel: lagere vervangingskosten en minder wort- verlies. Een aanmoedigingspremie werd toegekend aan: E. Kokx, mech. onderhoud bottelarij. P. J. van Schijndel, bottelarij. G. H. Keijzers, bottelarij. ROTTERDAM P. J. de Paus - alg. werkplaats - 10, Het maken van een zg. hijsdriehoek om meer vuilemmers tegelijk te kunnen hijsen. J. G. Termaaten jr. - laboratorium - 10, Het aanbrengen van een aftapleidinkje om monstername uit de kleine mengbak te vergemakkelijken. B.Z.B.- nieuws Rotterdam ELF GESLAAGDEN REDDER 2e KLAS Woensdag 8 april jl. werd in Rotterdam, in het kader van de Bedrijfszelfbescherming, het examen voor redder 2e klas afgenomen. Alle elf kandidaten, in eigen bedrijf opgeleid, slaagden voor dit examen. Hun namen zijn J. G. Termaaten jr., W. Noliet, P. A. van Baaren, B. Been, J. W. Breda, J. Doesburg, A. A. de Keizer, C. E. W. de Klerk, J. Roos, H. L. de Munnik en W. M. Zuijdam. Gaarne wensen wij alle betrokkenen geluk met dit resultaat. Op 17 maart vertrok ir. J. B. R. Schwietert met zijn gezin uit Lagos met Europees verlof. e De heer J. H. Kreuger vloog op 27 maart uit Léopold- ville met verlof naar Nederland. Zijn gezin was hem reeds per boot vooruitgereisd. Uit Lagos vertrok de heer B. C. Vink met zijn gezin op 28 maart met Europees verlof. a Op 31 maart arriveerde de heer H. L. Voogel met zijn gezin uit Bukavu, eveneens met Europees verlof. De heer A. J. H. Meijers verliet op 31 maart onze dienst. O Op 1 april reisde mevrouw J. H. Koppenol-Vreugdenhil naar haar man in Aba. De heer H. Vonk vloog op 1 april naar Lagos en reisde na een kort verblijf aldaar naar zijn standplaats Boma. Na genoten verlof vertrok de heer C. Allport op 2 april met zijn gezin naar Freetown om van daaruit door te reizen naar Aba. o De heer H. van Breukelen en zijn gezin reisden op 2 april van Lagos met verlof naar Nederland. Op 4 april vertrok de heer G. Slootweg met zijn gezin uit Aba met Europees verlof. 13

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 15