„HET LAND WAARIN WIJ LEVEN" Alleen voor onze werknemers buitenslands FOTOWEDSTRIJD 1964 Uit gesprekken met verlofgangers is ons gebleken, dat vele van onze Heineken mensen, die, ver van het vaderland, ergens in den vreemde leven en werken, graag zouden deel nemen aan de jaarlijks door de redactie van Vers van 't Vat ge organiseerde fotowedstrijd. Hoewel zij van deelneming niet waren uitge sloten, heeft het (vermeende) Neder landse karakter van de laatste wed strijden hen wellicht weerhouden mee te doen. Het is dan ook met veel genoegen, dat wij deze keer speciaal voor hen een fotowedstrijd uitschrijven, onder het motto „Het land waarin wij leven". Omdat over dit motto, de opdracht voor de deelnemers dus, geen misver stand mag ontstaan, willen wij be ginnen met duidelijk te stellen, dat van u gevraagd wordt: foto's te maken, die een plaatselijk en karakte ristiek beeld geven van het land, waarin u verblijft. Dat plaatselijke beeld kan bestaan uit opnamen van mensen en/of dieren in hun eigen omgeving, landschappen, specifieke stads- of dorpsbeelden, locale gebeur tenissen (feestelijkheden, markttafe- reeltjes en dergelijke) om er enkele te noemen. De overige voorwaarden vindt u hierna: 1. Deelneming staat uitsluitend open voor diegenen die, in Heineken dienstverband, buitenslands werk zaam zijn, alsmede voor hun gezinsleden. 2. Per deelnemer mogen maximaal 3 foto's (alleen zwart/wit) ingezonden worden, het liefst op het formaat 13 x 18 cm. 3. Uitsluitend in dit jaar gemaakte foto's dingen mee naar de prijzen. 4. Achter op de foto('s) dient de naam en het volle dige adres van de maker/maakster vermeld te worden, alsmede een korte omschrijving van het afgebeelde onderwerp. Inzendingen te richten aan: Redactie Vers van 't Vat, Postbus 455, Rotterdam. 5. Indien men de negatieven meezendt (in de meeste gevallen aan te bevelen!) dient men a. op de afdrukken aan te geven welk gedeelte (eventueel) uitvergroot moet worden; b. het geheel goed te verpakken. 6. De jury zal bestaan uit de heren E. C. Arendsen, reclamechef Heineken, L. van Bennekom, G.K.F., foto graaf te Amsterdam en W. J. Bruggeman, redacteur Vers van 't Vat. 7. De deelnemers verklaren zich accoord met even tuele plaatsing van de door hen ingezonden foto's. 8. De sluitingsdatum is vastgesteld op 1 oktober 1964. De uitslag zal in het Kerstnummer worden bekend gemaakt. 9. Er worden drie hoofdprijzen beschikbaar gesteld, te weten een eerste prijs van 50,een tweede prijs van 30,en een derde prijs van 20,De toekenning van een eventuele eervolle vermelding zal vergezeld gaan van het beschikbaar stellen van een Delftsblauwe Heineken bierpul. Rest ons nog u goed licht (ja, ook voor de tropen belangrijk!) en veel succes bij uw opnamen toe te wensen. 7

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 9