DE PUZZELHOEK PERSONALIA BUITENLAND Het Heineken bier was weer best! Er zijn ditmaal geen oplossingen te vermelden en derhalve ook geen prijswinnaars. De puzzel voor deze maand wordt na ongeveer anderhalf jaar weer eens gevormd door een Cijfer- kruiswoordraadsel. Hierbij zijn geen omschrijvingen gegeven, maar alleen cijfers. Gelijke cijfers stellen gelijke letters voor. En als u dan weet, dat 4-17-20-1 een ander woord is voor de schimmel, die de gisting van bier veroorzaakt, dan weet u wel hoe de puzzel in elkaar zit. Voldoende is mij op te geven welke cijfers bij de letters van het alfabet horen of om gekeerd. Uw oplossingen ontvang ik gaarne 17 april a.s. (in Amsterdam). De drie prijzenbonnen liggen voor de win naars, eventueel na loting, klaar. Veel succes, maar bovenal veel ge noegen Keiler Ir. H. Timmer vertrok op 22 januari naar Lagos, waar hij als Production Manager bij Nigerian Breweries Ltd. werkzaam zal zijn. Op 28 januari vertrok ir. H. Hensel uit Aba met verlof naar Nederland. De heer H. Vonk reisde op 30 januari uit Boma met verlof naar Nederland. Zijn vrouw en kinderen waren reeds eerder per boot aangekomen. Op 1 februari arriveerde de heer E. R. Meijers met zijn gezin uit Lagos met verlof in Nederland. De heer K. Verduin vertrok op 16 februari naar Cairo voor de uitvoering van montagewerkzaamheden. Op 17 februari keerde de heer M. Krouwer met zijn vrouw terug naar Leopoldville na hun verlof in Nederland te hebben doorgebracht. Eveneens op 17 februari eindigde het verlof van de heer G. Koenderink en vertrok hij met zijn gezin naar Kaduna. Na zijn werkzaamheden in Aba beëindigd te hebben, In het bekende Franse weekblad „Candide" was onlangs een beoordeling van de twaalf in Frankrijk meest bekende buiten landse bieren, waaronder uiteraard ook Heineken, opgenomen. Van elk merk werd een korte karakteristiek gegeven en we konden met grote voldoening vaststellen, dat ons bier zeer hoog werd aangeslagen, getuige de volgende beoordeling: HEINEKEN (hollandaise) C'est la limpidité même. La Heineken est claire et légère comme du cristal. Son goüt est simple, net, droit, merveil- leusement léger. C'est la crème Chantilly des bières. Hetgeen vrij vertaald wil zeggen: HEINEKEN (Nederlands) Het is de helderheid zelve. Heineken is klaar en zuiver als kristal. Het heeft een eenvoudige, uitgesproken, eerlijke, verrukkelijk lichte smaak. Het is de crème Chantilly (het puikje) onder de bieren. vertrok de heer C. G. van Meel met zijn gezin op IS februari per boot naar Nederland. Op 22 februari reisde de heer W. I. C. A. van Staveren naar Aba, waar hij als machinist bij Nigerian Breweries Ltd. is tewerkgesteld. Op dezelfde datum keerde de heer R. Koppenol na genoten verlof naar Aba terug. Uit Singapore ontvingen wij het heuglijke bericht van de geboorte op 22 februari van Bouwiena Jolanda, dochter van de heer en mevrouw Wolters-Jonkman. Op 25 februari vertrok mevrouw A. G. M. Motley uit Londen naar Lagos. De heer J. Hirt reisde op 28 februari uit Kaduna met verlof naar Nederland, waar zijn gezin reeds enige tijd eerder was aangekomen. Op 29 februari vertrok de heer J. R. E. Kraft naar Lagos, waar hij als afdelingschef bij Nigerian Breweries Ltd. werk zaam zal zijn. De heer F. L. Langemeijer verliet op 29 februari onze dienst. Op 2 maart vertrok de heer H. H. F. Slootemaker met zijn vrouw uit Bujumbura met verlof naar Nederland. Mevrouw M. A. van der Goes-Janssen reisde op 4 maart naar Lagos, waar haar man sedert kort werkzaam is. De heer W. A. Stenfert verliet onze dienst op 5 maart Op 7 maart vertrok de heer A. J. Kraayo naar Aba, om zijn werkzaamheden als afdelingschef bij Nigerian Breweries Ltd. aan te vangen. De heer en mevrouw Timmer-Wouters werden op 7 maart verblijd met de geboorte van een zoon, Frans Aalt. Voorts ontvingen wij uit Kumasi het heuglijke nieuws van de geboorte op 7 maart van Catharina Maria, dochter van de heer en mevrouw Couwenberg-Mulders. Na genoten verlof keerde de heer P. J. Kat met zijn gezin op 11 maart weer terug naar Kuala Lumpur. Eveneens op 11 maart vertrok de heer H. van Schaik met zijn vrouw na genoten verlof naar Kuala Lumpur. Op 12 maart vertrok mevrouw M. Phaff-Sparreboom naar haar man in Freetown. 24

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 26