Heineken In caznaoalsozctiqbe Ook dit jaar was Heineken in de optochten, die ter gelegenheid van Carnaval in verschillende plaatsen gehouden werden, weer goed ver tegenwoordigd. De Variomaton maakte deel uit van de optocht, die op 9 februari jl. in Gennep werd gehouden. Voorafge gaan door een in een oude damesjurk geklede figuur, die voortdurend bier dronk, en met voorop staande een vrolijke muzikant, had de Variomaton veel succes bij de duizenden toeschou wers (foto links boven). De volgende dag reed de Variomaton, gevuld met carnavalsvierders, mee in de optocht in Den Bosch. Een van de Heineken carnavalswa gens (foto boven) trad op in verschil lende plaatsen, namelijk op zaterdag 8 februari jl. in Zaandam, op zondag 9 februari in Oldenzaal en 's maan dags in Venlo, waar bijgaande foto werd genomen. Bovendien maakte de wagen de volgende dag nog een toer door geheel Zuid-Limburg. Het is ondoenlijk een schatting te maken van het enorme aantal toeschouwers, dat onze wagen heeft toegejuicht. Ook in Zeeuws-Vlaanderen werd Carnaval gevierd, getuige de foto (rechts boven). Daarop ziet u Prins Nozemius I van Sas van Gent, die aan het begin van de Elfkroegentocht een dronk uitbrengt op ons bier. Op de foto links en rechts van hem de heren Krieger en De Jonge van onze commerciële dienst. Onze met vier paarden bespannen reclamewagen uit Amsterdam heeft de nodige luister bijgezet aan de car navalsoptocht in Bergen op Zoom, dinsdag 11 februari jl. (foto links midden). Een andere, gemotoriseerde Heineken carnavalswagen was op 8 februari in Eindhoven te zien en op 9 februari in Schijndel. De wagen werd opge bouwd in samenwerking met de car navalsvereniging „De Zotte Dassen", waarvan enkele leden uiteraard mee reden in de optochten. Na de rit door Schijndel bracht de wagen op verzoek van onze agent in Boxtel een feestelijk bezoek aan laatstgenoemde plaats (foto links). 22

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 24