WEER ELK WAT WILS Twaalfde jaarfeest Rotterdam Opnieuw vulden zich zaterdagavond 1 februari jl. de zalen van het Flevogebouw in Rotterdam met honderden feestgangers, wier verwachtingen ook deze keer beslist niet beschaamd zijn geworden. De organisatoren hadden volgens het beproefde recept een programma samengesteld, waarbij ieder zich „aan de lopende band" kon amuseren. Van de geboden gelegenheden en die waren er ruimschoots is dan ook een druk gebruik gemaakt. Traden in de ene zaal de artiesten op (Anneke Grönloh, Willy en Willeke Alberti, Bueno de Mesquita, om er enkele te noemen), dan was er in de andere zaal gelegenheid tot dansen, en omgekeerd. In de foyer leefde vooral de jonge garde op de muziek van „Los Copacabanos" zich uit in de twist en andere temperamentvolle dansen. Om even bij te komen of weer nieuwe moed op te doen, waren er drie kleine bars en enkele eethoekjes. Vooral de „geheimzinnige" bar bij de garderobe werd druk bezocht(!) Het was al diep in de nacht, toen de deuren zich achter de laatste feest gangers sloten Diezelfde dag, 's middags, waren onze Rotterdamse jubilarissen, ter ere van wie het feest gegeven werd, de gasten van onze directie met wie zij zich, na een gezellig borreluurtje, rond een feestelijke dis schaarden. Ook dit Rotterdamse jaarfeest is als zeer geslaagd de geschiedenis ingegaan. Tijdens het borreluurtje, dat voorafging aan het jubilarissendiner. VERSJES VAN 'T VAT (3) Staande het feest maakte onze poëziemedewerker, de heer B. van Lier, de volgende limerick: Ik zag ze zitten in een donkere bar De dorst was grootde rook hing zwaar Ik zei: Neem toch een broodje Anders leg je het loodje En dan dragen ze je weg op een baar!" Een bijzondere attractie vormde het optreden van Willeke Alberti. (Foto's- Fotoclub Rotterdam) Ook bij het dansen: voor elk wat wils!

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 21