FOTO CLUB ROTTERDAM VERSJES VAN 'T VAT (2) Dr. Adenauer lid van Wan delaar sv er eni gin g De nieuwe doka, waarin naar wij hopen vele mooie vergrotingen tot stand zullen komen. Mijn vader z'n broer, m'Ome Guussie, Gaf zich op voor een bloedtransfusie Maar het hielp hem geen zier, In zijn aderen zat bier, Bloedgroep „Heineken" was de conclusie. B. van Lier Beste Kees, Zoals ik je beloofd had, zou ik je nog het een en ander schrijven over de verrichtingen van onze fotoclub. Het gaat uitstekend met onze jonge vereniging, de club telt nu reeds 46 leden! Verleden jaar 6 november hebben we een propaganda-avond ge houden. Het was reuze gezellig en de vertoonde dia's waren van goede kwaliteit. De week daarop zijn we met z'n allen de stad ingegaan om op de Lijnbaan en omgeving foto's te maken. Het was bar koud en er stond een gure wind, maar we hebben ons reuze geamuseerd. Woensdag 20 november zijn de heren Akkerman en Notenboom op de club avond geweest en hebben ons een col lectie foto's getoond, die er zijn mocht. Het was voor ons een prikkel om in de toekomst te proberen ook dergelijke prachtfoto's te maken. Sinds kort zijn we ook in het bezit van een doka donkere kameren ook buiten de clubavonden wordt deze druk be zocht. Ook de beginners komen bij ons aan hun trekken, er wordt wat verteld over de fundamenten van de fotografie en een ieder is vlug in staat zelf vergrotingen te maken. Leuk, als ze dan met zelfgemaakte foto's enthousiast naar huis toe gaan. Donderdag 9 januari is de fotoclub uit IJsselmonde op bezoek geweest. Dit was een leerzame avond, waarbij de nadruk werd gelegd op het motief van de foto. Interessant was de jure ring. De leden van de jury waren het meermalen niet met elkaar eens, maar dit maakte voor ons de beoordeling nog aantrekkelijker. Kees, ik stop nu weer, maar ik zal je van onze activiteiten op de hoogte houden, met fotogroeten, Wim. MANNENKOOR Na het aftreden van onze le voorzitter, de heer J. van Roon, die door zeer druk ke werkzaamheden ons koor zowel als bestuurder en als lid heeft moeten ver laten, is het bestuur met ingang van 18 december 1963 als volgt samenge steld: le voorzitter J. Bijl 2e T. van Halem le secretaris P. J. v. d. Bos 2e J. A. Hoogerbrugge le penningmeester C. Vennix 2e L. de Groot bibliothecaris C. Molijn Correspondentie te richten aan de le secretaris, Nieuwe Boezemstraat 3 A, Rotterdam, tel. 141089. Het bestuur. WANDELCLUB Begin januari was in de kranten het volgende berichtje te lezen FRANKFORT, donderdag (Reuter) Dc vroegere Westduitse bondskanselier, dr. Konrad Adenauer, is lid geworden van de Westduitse Wandelaarsvereniging. De fi&jarige Adenauer is het oudste lid van de vereniging, die 22.000 leden telt. (Rott. Parool) Waar zo vragen wij ons af blijven de boven-de-dertigers van Heineken Rotterdam? Voor hen, en natuurlijk voor onze leden, geldt, dat zij die zich deze maand nog aanmelden, na een behoor lijke voorbereiding mee zullen gaan naar de Vierdaagse. Geeft u dus zo spoedig mogelijk op bij een van de bestuursleden, de heren Van der Hoff (depot Nassau- haven), Van den Berg en Timmers. 37

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 39