„BEBITO" mogen biljarten. Er bleven nog enkele prijzen liggen, zoals een elektrisch scheerapparaat, een broodrooster, een rook- standaard, een kalkoen en dergelijke. Deze werden door de heer Timmer in een geestige toespraak aan de spelers over handigd. De heer Timmer kwam tot de ontdekking, dat men op de brouwerij, behalve bierbrouwen ook nog op uit stekende wijze een kampioenschap kan organiseren. De heer Cohen dankte namens de spelers en overhandigde de arbiters, de wedstrijdleiding en het bedienend personeel een kleine attentie. Al met al was het een goed georganiseerd en goed geslaagd kampioenschap, waarmee wij tevens een pluim op de hoed willen steken van allen, die op enigerlei wijze hieraan hebben meegewerkt. Vo. „Faderr, je kuste haar". Zoon Robert, secretaresse Heidi en dr. Marholt. Uit het bovenstaande zult u opmaken, dat er ditmaal heel weinig zwakke punten waren en u zult zich kunnen voor stellen, dat zeer velen nu al met grote belangstelling uitzien naar de volgende voorstelling van onze toneelgroep. Ook het bal na afloop smaakte naar meer, maar er moest om 3.00 uur een einde aan komen en wij zullen dus ook wat dat betreft moeten wachten tot 29 mei. Wellicht zal de muziek dan iets minder schetteren, maar dat is wel rustig voor degenen, die langzamerhand de „twist-leeftijd" ont groeien. Toeschouwer. Vanuit de pit gezien Drie slagen op de gong en het doek op, betekende vrijdag 6 december 1963 de aanvang van het spel „Rendez-vous in Wenen", een heus niet gemakkelijk stuk, dat van alle spelers en speelsters heel wat eiste. Maar wat enorm plezierig als je vanuit de pit ziet, dat bij de start ineens de goede vaart erin zit en erin blijft, het hele stuk door. Dit heeft, samen met een behoorlijke concentratie, geleid tot een succes, een beter resultaat dan bij de vorige uitvoeringen. Het was voor de pit-zitter bij „Rendez-vous in Wenen" prettig werken. En nu maar wachten tot 29 mei a.s., want „Bebito" is van plan om met nog groter enthousiasme, vanaf de eerste repe titie tot en met 29 mei a.s., hard te gaan werken aan een nieuw stuk en na alles wat we al gezien hebben, geloven we dat dit weer een goede en gave voorstelling zal worden. P.S. Wij zouden ons gezelschap graag uitbreiden met enkele mannelijke acteursOverwint uw schroom en meldt u aan (tel. 133). U bent van harte welkom! Het bestuur. Het gehele gezelschap gehuldigd (regisseur, spelers, souffleur, inspeciënt). „Bebito" had deze keer wel een bijzonder gelukkige keuze gemaakt met „Rendez-vous in Wenen", dat de dag na St. Nicolaas werd opgevoerd. Ondanks deze ongunstige datum was de zaal goed gevuld. Was het de roep van „Bebito" of de veelbelovende titel, die zo velen naar „Palace" had getrokken? Hoe het zij, de vele belangstellenden hebben zich bepaald niet verveeld en werden volop geamuseerd door de grollen van Robert Bullit (Piet Kobessen), de echt Russische Het echtpaar Marholt bijna verzoend. Alexander Koktow (Dries Weeda) en de min of meer haai- ige huishoudster Milli (Rietje Kleingeld). Ook de referen daris dr. Windberger (Kees Berkhout) droeg in belangrijke mate bij tot de vrolijkheid. Heidi Bach (Mary Kobessen) deed ons duidelijk begrijpen waarom de hoofdfiguur van het stuk, de schrijver dr. Alexander Marholt (Bep van Ginneke) onder haar bekoring kwam. Wie onzer zou zoveel charme hebben kunnen weer staan? Toen wij kennis maakten met de vrouw van dr. Marholt, Beate, (goed gespeeld door Marleen Schönberger) werd het ons allemaal minder duidelijk. Zulk een charmante vrouw in de steek laten, lijkt ons al te fantastisch.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 37