Afscheid MW. M EYLIN K Afscheid J. RUYS 3 «- DANKBETUIGINGEN Samen met de heren Weymarshausen (I.) en Goos (r.) bekijkt de heer Meylink hier een van de geschenken, die hij bij zijn afscheid van de Amsterdamse brouwerij ontving. Op 30 december 1963 nam de Amsterdamse brouwerij gemeenschap in 't Koelschip afscheid van de heer M. W. Meylink, die twee weken tevoren, op 17 december 1963, de pensioengerechtigde leeftijd had bereikt. Op de recep tie waren ook de heren Van de Griendt en Weymars hausen aanwezig. De heer Goos sprak de heer Meylink met enkele waar derende woorden toe. Hij haalde daarbij onder meer aan, dat de heer Meylink in 1917 als bijrijder/koetsier begonnen, achtereenvolgens als koetsier, vrachtwagen- en personenauto-chauffeur (het laatst als directiechauf feur) werkzaam was geweest. Ook zijn directe chef, de heer Eibers, liet in zijn toe spraak zijn warme waardering voor de persoon en het werk van zijn ondergeschikte doorklinken. Het deed de heer Eibers veel genoegen hem een brief te kunnen overhandigen van mr. D. U. Stikker, bij wie de heer Meylink in de oorlogsjaren onder moeilijke omstandig heden chauffeur was geweest. De heer Te Riele vertolkte op welsprekende, c.q. zin gende wijze de dank van de vertegenwoordigers voor de hen bewezen chauffeursdiensten. Na het dankwoord van de heer Meylink bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen. E. De laatste dag van het afgelopen jaar was voor de heer J. Ruys tevens de laatste dag van zijn dienstver band bij Heineken Rotterdam. Dat men hem node liet gaan, bleek onder meer tijdens de ontvangst bij de bedrijfsleiding, toen zijn directe chef, baas Huizer, de heer Ruys een compliment maakte voor de wijze, waarop hij gedurende vijftien jaar in de bottelarij zijn werk had verricht en anderen daarbij ten voorbeeld was ge weest. Aan het eind van deze bijzonder ongedwongen ontvangst bracht de heer Wanschers de heer Ruys namens de directie dank voor de vele, goede diensten de brouwerij bewezen. In kantine Hollandia, waar zeer veel collega's bijeen gekomen waren, sprak de heer Van Zetten, chef botte larij, de scheidende heer Ruys toe, daarbij nog eens belichtend welk een waardevolle kracht deze voor de bottelarij was geweest. De heer Van Zetten liet zijn woorden vergezeld gaan van enkele geschenken namens het personeel van de bottelarij, bonbons voor mevrouw Ruys en een hengel met toebehoren voor haar man. Oudejaarsdag was voor de heer J. Ruys te Rotterdam tevens de laatste dag van zijn dienstverband bij Heineken. In kantine Hollandia kwamen zeer vele collega's hem de hand ten afscheid drukken. XJ- ■Et •a -c <5 <3 ■u ■a 5 6 ■e c f. -S <3 <3 ■f <3 n Ook uit naam van mijn vrouw dank ik directie, bazen, collega's en ook de leden van het Mannen koor en van de brandweer voor de belangstelling en de cadeaus, die ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. C. Zijderveld Mede namens mijn kinderen dank ik directie en allen, die bij mijn afscheid van hun belangstelling hebben blijk gegeven. Ook wil ik gaarne nogmaals mijn dank betuigen voor de geschenken, die ik bij die gelegenheid mocht ontvangen. A. Mulder Al degenen, die hebben bijgedragen aan het cadeau, dat ik ter gelegenheid van mijn huwelijk mocht ontvangen, wil ik langs deze weg gaarne hartelijk danken. Mevr. 1. Heinen-Huizinga Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw en kinde ren, mijn hartelijke dank betuigen aan directie, chefs en collega's voor de vele blijken van belang stelling, die ik bij mijn afscheid van de brouwerij te Amsterdam op 19 november 1963 mocht onder vinden en voor de cadeaus, die ik bij die gelegen heid mocht ontvangen. M. Visser. 3 3 n- 3 u- 3 «- 3 s- «- SJ- 32

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 34