Afscheid A. M. ROODENBURG Afscheid A. MULDER 25-jarig jubileum C. ZIJ DE RVE LD afgelopen elf jaar had geassisteerd. Ook dankte hij hem voor de wijze, waarop hij het bedrijf had gediend, waarna hij het geschenk-namens-het-personeel, een cadeau onder couvert, overhandigde. Als vertegenwoordiger van wat hij de vrijdagavondbijeenkomst noemde, dankte de heer Verbiest de heer Mulder voor de bediening („uit de kunst") op de vrij dagavondbijeenkomsten. De heer Ver biest liet zijn dank vergezeld gaan van goede wensen, alsmede van een stoffe lijk blijk van waardering in de vorm van een envelop met inhoud. Ook ir. Van Nierop sprak enkele woorden tot de scheidende heer Mulder, die door hem verrast werd met een origineel geschenk, een houten paneel, beschilderd in de zelfde stijl als de panelen in de raads- kelder. Namens de excursieleiders bood de heer Prei ten slotte onder grote hilariteit een geschenk aan „goed voor de aankoop gedurende drie maanden van voer voor uw vogels", een cadeau, dat de heer Mulder, die als hobby kanaries houdt en kweekt, met veel genoegen in ontvangst nam. De heer A. Mulder toont hier een van de geschenken, die hij bij zijn afscheid van de Rotterdamse brouwerij, 28 november 1963, ont ving. Voor de heer A. M. Roodenburg was op 29 november 1963 de dag aange broken waarop hij, na een diensttijd van zeven jaar, de Rotterdamse brouwerij met pensioen ging verlaten. Tijdens de ontvangst bij de bedrijfs leiding de heer Wanschers was door ziekte verhinderd dankte de heer Den Hond de scheidende heer Roodenburg voor de vele goede diensten die deze, ondanks zijn betrekkelijk korte dienst tijd, de brouwerij had bewezen. Daarna volgde de gebruikelijke receptie in kan tine Hollandia, waar de heer Roodenburg een afscheidsgeschenk namens bazen en collega's in ontvangst mocht nemen uit handen van de heer Dekker. Ook de heer Meertens, de vroegere baas van de heer Roodenburg, was gekomen om een cadeau te overhandigen. Velen maakten daarna van de gelegenheid gebruik om hun collega de hand ten afscheid te drukken. De heer A. Mulder, enkele maanden te voren jubilaris met veertig dienstjaren nam op 28 november 1963 afscheid van de brouwerij te Rotterdam. De afscheids receptie vond plaats in de hem ver trouwde raadskelder, waar hij de laat ste elf jaar werkzaam is geweest. De heer Vriethoff sprak de scheidende heer Mulder toe. Hij besloot zijn soms wat weemoedige, soms wat lyrische toespraak met woorden van persoonlijke dank aan de heer Mulder, voor de wijze waarop deze hem in de Op 29 november 1963 ging de heer A. M. Roo denburg te Rotterdam met pensioen. Tijdens de afscheidsreceptie overhandigde de heer Dekker (I.) het geschenk namens bazen en col lega's. De laatste jubilaris van het afgelopen jaar was de heer C. Zijderveld van onze Rotterdamse brouwerij. Op donderdag 12 december 1963 was hij 25 jaar in Heineken dienst, welk heugelijk feit een dag later gevierd werd. De heer Zijderveld is gedurende die jaren steeds in of ten behoeve van de bottelarij werkzaam geweest. Zes jaar geleden ontving hij bij Wilton- Fijenoord N.V. een speciale opleiding, die hem bij zijn huidige werk als storingsmonteur van bijzonder veel nut is. Zoals gebruikelijk is in Rotterdam, werd de jubilaris 's middags bij de bedrijfsleiding ontvangen, waar de heer Wanschers hem namens de directie dankte voor hetgeen hij in het belang van de brouwerij in de afgelopen 25 jaar had verricht en hem het bij dit jubileum horende embleem opspeldde. Vervolgens begaf men zich naar kantine Hollandia, waar collega's en bekenden de jubilaris kwamen gelukwensen. De heer Kappelhof sprak enkele toepasselijke woorden en bood een geschenk onder couvert aan, bestemd voor de liefhebberij van de heer Zijderveld. Ook diens echtgenote ontving uit handen van de heer Kappelhof een cadeau onder couvert. Verder werden enkele geschenken overhandigd namens de leden van het Mannenkoor en van de bedrijfsbrandweer. De heer C. Zijderveld, storingsmonteur te Rotterdam, vierde op 13 december 1963 zijn zilveren jubileum.

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 32