VORKHEFTRUCK EXAMENS DEN BOSCH Nu in totaal 13 geslaagden Na het eerste examen, dat in het kader van de opleidingen in het bedrijf op 28 juni 1963 in Den Bosch werd afgenomen, namen eind november van het vorige jaar negen vorkheftruckbestuurders aan het tweede examen deel. Voor het praktische gedeelte hiervan was in de opslagloods naast de bottelarij een parcours uitgezet. De kandidaten dienden met hun lading dit parcours binnen de gestelde tijd af te leggen, daarbij zorgdragend zo mogelijk foutloos tussen de rechtopstaande pallets door te manoeuvreren. Verder moesten zij een volle pallet van een stapel vier hoog afhalen, op een gereedstaande aanhanger zetten en daarna de pallet weer op zijn oude plaats terugbrengen. Bij dat alles werden zij nauwlettend gade geslagen door de examencommissie, die be stond uit de heren C. Scheltema, assistent bedrijfsleider, A. Th. de Rooy, chef garage, beiden van onze Bossche brouwerij, en A. H. van de Burgt, bedrijfsleider expeditie en intern transport van De Gruyter. Ook het laden van een aan hanger hoorde erbij. Hier de heer F. H. Bozelie in actie. CUÉRK De heer W. Spierings: geconcentreerd op weg naar het diploma. WsSB&RmË I1MPP Het parcours, dat met behulp van rechtopstaande pallets was uitgezet. Nadat alle tijden genoteerd en de punten geteld waren, bleek dat alle negen deel nemers het examen met goed gevolg hadden afge legd, een resultaat, waar mee wij alle betrokkenen gaarne complimenteren. De negen geslaagden waren de heren W. F. van der Heijden, J. P. van Bergen, W. Spierings, F. H. Bozelie, A. J. Hendriks, J. A. W. Damen, A. M. Manders, G. F. van der Heuvel en J. L. Doomernik. Op het ogenblik zijn nog zes chauffeurs in opleiding. In april a.s. zullen zij examen doen. Slagen ook zij, dan zijn alle Bossche bestuur ders gediplomeerd „meester op de vorkheftruck". Een ander onderdeel van het examen: stapelen, vier hoog!

Vers van 't Vat | 1964 | | pagina 28